Poslední kolo Elit Serien

Švédská vlajkaAleš DrymlLukáš DrymlVe Švédsku se v úterý odjelo poslední kolo Elit Serien.Stockholm remízoval doma s Kaparnou 48:48, Vastervik porazil Masarnu 51:45, Smederna nedokázala využít domácí dráhy a podlehla s VMS Elit 40:55.Další remíza 48:48 byla k vidění v závodě Dackarna vs.Rospiggarna a v posledním závodě kola Piraterna porazila Indianernu 56:40.Aleš Dryml v barvách Masarny přispěl dvěma body a jedním bonusem.Jeho bratr Lukáš Dryml doplatil na tři defekty.Ve zbylých dvou jízdách pak vyjel tři body.

Hammarby Stockholm:48
1. Scott Nicholls (1,0,2*,3,2*,e) 8+2
2. Martin Smolinski (t,1,2,2*,2,3) 10+1
3. Tomasz Gapinski (3,1,3,e,1*,0) 8+1
4. Sławomir Drabik (0,0,-,-) 0
5. Nicki Pedersen (3,2,3,3,3) 14
6. Robert Pettersson (2,0,-,1) 3
7. Freddie Eriksson (1*,0,1,3) 5+1
8. Kim Nilsson (0) 0

Kaparna Goeteborg:48
2. Daniel Nermark (2*,2*,3,1,0,1*) 9+3
3. Renat Gafurov (1*,3,1,f,1,2) 8+1
4. Rafal Dobrucki (3,2,3,1,3,2) 14
5. Kim Jansson (1*,3,1,2,0,1*) 8+2
6. Denis Gizatullin (3,2,2*,0,0,2) 9+1
7. Dan Kjellberg (-,-,-,-) NS
8. Michael Berntsson (e,0) 0

———————————————————————————

Vastervik:51
1. Bjarne Pedersen (3,2,2,3,1) 11
2. Chris Harris (2*,0,1*,
3. Tomasz Chrzanowski (1*,3,0,0,1*) 5+2
4. Sebastian Ułamek (2,2*,3,1,2) 10+1
5. Tomasz Gollob (3,3,3,2*,3) 14+1
6. Mads Korneliussen (2,f,0,3) 5
7. Viktor Bergstroem (0,2,0,0) 2
8. Dennis Fagerkrantz NS

Masarna Avesta:45
1. Maciej Kuciapa (1,e,2,3,0) 6
2. Aleš Dryml (0,1,1*,0) 2+1
3. Davey Watt (3,0,2,e,3) 8
4. Steve Johnston (0,3,3,2*,0) 8+1
5. Antonio Lindbaeck (2,2,1,1,2) 8
6. Linus Sundstroem (1,1,3,1*) 6+1
7. Daniel Davidsson (3,1*,1*,2) 7+2
8. Dennis Andersson NS

———————————————————————————

Smederna Eskilstuna:40
1. Krzysztof Kasprzak (1,3,2,1*,ex) 7+1
2. Mariusz Puszakowski (0,2*,2*,0) 4+2
3. Rory Schlein (3,t,1,1,1) 6
4. Morten Risager (1,0,0,0) 1
5. Wieslaw Jaguš (1,3,3,2,f) 9
6. Linus Ekloef (1,0,0,0) 1
7. Robert Miskowiak (3,3,2,1*,3,0) 12+1
8. Robert Henderson NS

Elit Vetlanda:55
1. Lee Richarson (3,1,1*,3,2*) 10+2
2. Tomasz Jadrzejak (2*,3,2,1*,2*) 10+3
3. Karol Zabik (2,1,2,0,3) 8
4. Peter Ljung (0,f,e,2*) 2+1
5. Rune Holta (2*,3,3,3,3) 14+1
6. Niklas Larsson (0,-,0,1*) 1+1
7. Lukasz Jankowski (2,3,1,2*,2) 10+1
8. Robin Aspegren NS

———————————————————————————

Dackarna:48
1. Hans Andersen (3,2,2*,2,0) 9+1
2. Sebastian Alden (e,-,-,-) 0
3. Peter Karlsson (3,1,1,3,3) 11
4. Lukáš Dryml (1,e,2,e,e) 3
5. Andreas Jonsson (3,2,3,3,0,3) 14
6. Ricky Kling (1,1,1*,0,2*) 5+2
7. Christian Hefenbrock (0,2,-,3) 5
8. Robin Törnqvist (0,1) 1

Rospiggarna :48
1. Greg Hancock (2,3,3,1,1*) 10+1
2. Adrian Miedzinski (1,2*,1,1,2) 7+1
3. Janusz Kolodziej (2,3,2,1,1) 9
4. Adam Skornicki (0,3,0,0) 3
5. Jonas Davidsson (2,3,1,3,2) 11
6. Travis McGowan (3,1,0,2) 6
7. Andreas Messing (2*,e,e,0) 2+1
8. Jonas Messing – ns

———————————————————————————

Indianerna Kumla:40
1. Matej Ferjan (0,2*,0,2,0) 4+1
2. Roman Považnyj (1,3,0,1,0,1) 6
3. Magnus Zetterstroem (0,3,-,0) 3
4. Kaj Laukkanen (1,1,0,0) 2
5. Piotr Protasiewicz (2,3,3,3,3,1) 15
6. Simon Gustafsson (1,0,1,2*) 4+1
7. Henrik Gustafsson (3,0,-,3,e) 6
8. David Rohlen NS

Piraterna Motala:56
1. Grzegorz Walasek (2*,2,2,1*,3) 10+2
2. Damian Baliński (3,3,1*,1,2*) 10+2
3. Mikael Max (3,1,2,3,2*) 11+1
4. Michał Szczepaniak (2*,0,1*,1*) 4+3
5. Ryan Sullivan (3,3,2,2,3) 13
6. Zbigniew Suchecki (2,1,2*,2*,0,e) 7+2
7. Christian Ingesson (0,-,-,1) 1
8. Tobias Ignesson NS

Konečná tabulka Elit Serien:

1 Vastervik 18 16 0 2 8 32 40 +170
2 Hammarby Sztokholm 18 11 4 3 9 26 35 +157
3 Dackarna Malilla 18 12 1 5 6 25 31 +182
4 Elit Vetlanda 18 11 0 7 6 22 28 +114
5 Masarna Avesta 18 11 0 7 4 22 26 -24
6 Piraterna Motala 18 9 2 7 5 20 25 +59
7 Rospiggarna Hallstavik 18 9 1 8 4 19 23 +17
8 Smederna Eskilstuna 18 3 0 15 2 6 8 -204
9 Kaparna Goeteborg 18 2 1 15 0 5 5 -312
10 Indianerna Kumla 18 1 1 16 1 3 4 -159

Rozdělení pro Play – off:

Do semifinále přímo postupuje dvojice Hammarby a Vastervik.Ve čtvrtfinále utkají Dackarna Malilla proti Piraterně Motala a  VMS Elit Vetlanda proti Masarně Avesta.Do All Svenska League sestupuje Indianerna Kumla.

Napsat komentář