Úvodní závod vyhráli Pražané, stopětadvacítky Eda Krčmář

Autor článku:

cesko.pngSlaný – Po odložení pátečního závodů jednotlivců se v sobotu jel ve Slaném první závod juniroských družstev. Vítězem se stali jezdci Markéty Praha ve složení Matěj Kůs, Adam Vandírek a Martin Gavenda. Získali celkem 23 bodů a do tabulky si připisují 5 bodů. Na druhém místě skončili loňští mistři z Plzně ve složení Filip Šitera, Jan Holub a Michael Hádek. Třetí příčka patřila domácímu Slanému v sestavě Martin Vaculík, Michal Dudek a Petr Babička. Vítězem závodu stopětadvacítek se stal loňský mistr Eduard Krčmář, který nepoznal hořkost porážky. Druhý byl Daniel Hádek a třetí Jaroslav Hladký.