7. kolo Elit Serien

svedsko.pngŠvédsko – V úterý se již tradičně jelo 7. kolo švédské nejvyšší ligy Elit Serien. V něm pouze jeden hostující celek dokázal porazit domácí tým. Indianerna Kumla si odvezla výhru z Vargarny poměrem 55 : 41. Ostatní týmy využily již domácího prostředí. Piraterna porazila Smedernu 53 : 43, Vastervik Rospigarnu 55 : 41 a Elit Vetlanda Dackarnu 55 : 41.


piraterna2008.jpgPiraterna Motala – 53:
1. Rafał Dobrucki (1,0,3,0) 4
2. Rafał Okoniewski (0,1,3,0) 4
3. Jonas Davidsson (2,1,3,3,1*) 10+1
4. Damian Baliński (1*,3,2*,0,2) 8+2
5. Daniel Nermark (2*,0,1,3,2) 8+1
6. Linus Sundström (1,2*,0) 3+1
7. Antonio Lindbäck (3,3,3,2,2*,3) 16+1
8. Thimm P Norberg NS

smederna2008.jpgIkaros Smederna Eskilstuna – 40:
1. Magnus Zetterström (2*,w,3,2,1,1) 9+1
2. Wiesław Jaguś (3,2,1,1,3,3) 13
3. Mikael Max (0,1*,2*,2,3) 8+2
4. Krzysztof Kasprzak (3,2,2,1,1,1*,0) 10+1
5. Daniel King (d,0) 0
6. Krzystof Buczkowski (2,1,0,0) 3
7. Linus Eklöf (0,0) 0
8. Robin Bergqvist NS

————————————————————————————————-
vastervik2008.jpgVastervik Speedway – 55:
1. Bjarne Pedersen (2,3,2,3,3) 13
2. Tomasz Gapiński (1*,3,1,2,1*) 8+2
3. Niels K. Iversen (2*,2,2*,0,2) 8+2
4. Grigorij Łaguta (3,0,3,1,1) 8
5. Tomasz Gollob (2,3,0,0) 5
6. Chris Harris (3,1*,2*,1,0,3) 10+2
7. Anton Rosén (1,2*) 3+1
8. Pontus Aspgren NS

rospiggarna2008.jpgRospiggarna Hallstavik – 41:
1. Greg Hancock (3,3,2,3,1,2) 14
2. Henrik Gustafsson (1,0,2*,0) 3+1
3. Janusz Kołodziej (0,2,3,2,3) 10
4. Krzysztof Słaboń (1,1,0) 2
5. Ryan Sullivan (3,0,1,3,1*,0) 8+1
6. Maciej Janowski (2,0,1,0) 3
7. Jonas Messing (0,0,1) 1
8. Robin Burestad (0) 0

————————————————————————————————-
vargarna2008.jpgVargarna Norrköping – 41
1. Scott Nicholls (1*,1,3,1*,0,2*) 8+2
2. Adam Skórnicki (2,1,0,-,0) 3
3. Adrian Miedziński (1*,1,0,-,3) 5+1
4. Tai Woffinden (2,0,-,0) 2
5. Adam Shields (2,3,2,2,1,3) 13
6. Niklas Klingberg (0,1*,0,2) 3
7. Kim Nilsson (-,3,3,0,0) 6
8. Jonas Andersson (1) 1

indianerna2008.jpgIndianerna Kumla – 55
1. Grzegorz Walasek (3,3,2,3,1) 12
2. Joonas Kylmäkorpi (0,2*,1*,1) 4+2
3. Piotr Protasiewicz (3,2*,3,3,0) 11+1
4. Jesper B. Monberg (0,2,3,0,1*) 6+1
5. Rune Holta (3,2,2,2*,2) 11+1
6. Leon Madsen (2*,0,1*,3) 6+2
7. Simon Gustafsson (3,0,1*,1) 5+1

————————————————————————————————-
vetlandaelit2008.jpgElit Vetlanda – 55:
1. Lee Richardson (0,3,2,3,3) 11
2. Peter Ljung (2,1*,0,1) 4+1
3. Jarosław Hampel (3,3,3,0,2*) 11+1
4. Thomas H. Jonasson (0,0,2*,0) 2+1
5. Jason Crump (2*,2,3,2*,3) 12+2
6. Patrick Hougaard (3,3,0,3,0) 9
7. Adrian Gomólski (2*,2,1,1) 6+1
8. Robin Aspegren NS

dakarna2008.jpgDackarna Malilla – 41:
1. Andreas Jonsson (3,2,1,3,3,1) 13
2. Rory Schlein (1,1*,1,2,1*) 6+2
3. Kenneth Bjerre (2,2,0,1*,0,2) 7+1
4. Fredrik Lindgren (1*,3,1*,3,2*,0) 10+3
5. Hans Andersen (1,0,1) 2
6. Nikolai Klindt (0,0,2) 2
7. Ludvig Lindgren (1,0,0) 1

—————————————————————————————————

Tabulka po 7. kole

1. Vetlanda 6 11 +78
2. Dackarna 6 8 +10
3. Vastervik 5 7 +16
4. Piraterna 6 6 +39
5. Indianerna 7 6 0
6. Lejonen 6 5 -2
7. Smederna 7 5 -30
8. Vargarna 5 3 -37
9. Rospiggarna 6 3 -74

Napsat komentář