Sezona 2009 je za námi a ta nová již pomalu klepe na dveře. Ačkoli tomu prozatím počasí příliš nakloněno není, mohly by závody mistrovství České republiky na ledové ploché dráze začít již za několik málo týdnů. My se však nyní podíváme na závody mezinárodní a to konkrétně na nasazení zemí v závodech mistrovství světa. Podívejte se spolu s námi, kde budou o medaile bojovat čeští závodníci.
MS jednotlivců – kvalifikace GP 2011:
Q1 12. 6. |
Q2 12. 6. |
Q3 12. 6. |
Q4 12. 6. |
Q5 12. 6. |
|
St. číslo | Fjelsted (DEN) | Terenzano (ITA) | Miškolc (HUN) | Balakovo (RUS) | Goričan (CRO) |
1 | CAN | GER | CZE | GER | DEN |
2 | DEN | ARG | SLO | SLO | SWE |
3 | GBR | FRA | AUS | RUS | CZE |
4 | RUS | ITA | NED | POL | BEL |
5 | NOR | AUS | DEN | CZE | CRO |
6 | USA | ARG | HUN | LAT | CZE |
7 | SWE | ITA | DEN | UKR | GER |
8 | DEN | GER | POL | FIN | DEN |
9 | SWE | GBR | SWE | RUS | POL |
10 | GBR | AUT | SLO | FIN | CZE |
11 | SWE | GBR | SWE | POL | SWE |
12 | USA | ITA | AUS | RUS | GBR |
13 | POL | AUS | NED | CZE | POL |
14 | GER | SVK | HUN | LAT | SLO |
15 | FIN | ARG | POL | GER | CRO |
16 | DEN | POL | CZE | UKR | SLO |
17 | DEN | ITA | HUN | RUS | CRO |
18 | DEN | ITA | HUN | RUS | CRO |
MS družstev 2010:
Q1 – 24. 5. 2010, Abensberg (GER)
NĚMECKO – ČESKO – NORSKO – LOTYŠSKO
Q2 – 1. 5. 2010, Lonigo (ITA)
ITÁLIE – SLOVINSKO – USA – FINSKO
MS družstev na ledové ploché dráze 2010:
30. – 31. 1. Krasnogorsk (RUS)
Německo (1,2,15)
Česko (3,4,16)
Švédsko (5,6,17)
Rakousko (7,8,18)
Rusko (9,10,19)
Holandsko (11,12,20)
Finsko (13,14,21)
MS juniorských družstev 2010:
Q1 – 29. 5. 2010, Plzeň (CZE)
AUSTRÁLIE – FINSKO – POLSKO – ČESKO
Q2 – 10. 7. 2010, Güstrow (GER)
ŠVÉDSKO – DÁNSKO – SLOVINSKO – NĚMECKO
MS juniorů do 21 let:
Q1 15. 5. |
Q2 15. 5. |
Q3 15. 5. |
Q4 8. 5. |
Q5 15. 5. |
|
St. číslo | Neustat Donau (GER) | Gdaňsk (POL) | Goričan (CRO) | Lendava (SLO) | Holsted (DEN) |
1 | UKR | POL | CZE | GER | DEN |
2 | HUN | SWE | CRO | GBR | NOR |
3 | NZE | POL | AUS | SLO | SWE |
4 | GER | AUS | CRO | POL | FIN |
5 | POL | UKR | RUS | ITA | SWE |
6 | CZE | RUS | POL | POL | FIN |
7 | SVK | CZE | USA | GBR | DEN |
8 | AUT | GER | SLO | GER | SWE |
9 | HUN | GBR | USA | SLO | DEN |
10 | LAT | AUS | SLO | DEN | FIN |
11 | GER | UKR | CRO | POL | SWE |
12 | CZE | FIN | POL | AUT | DEN |
13 | POL | POL | RUS | LAT | SWE |
14 | NZE | RUS | CZE | DEN | DEN |
15 | LAT | GBR | AUS | GER | SWE |
16 | GER | CZE | GBR | SLO | DEN |
17 | GER | POL | CRO | SLO | DEN |
18 | GER | POL | CRO | SLO | DEN |
MS na dlouhé dráze:
1 | RISS Gerd | GER |
2 | TRESSARIEU Stephane | FRA |
3 | FABRIEK Dirk | NED |
4 | KRÖGER Matthias | GER |
5 | PHILLIPS Glen | GBR |
6 | PIJPER Theo | NED |
7 | KYLMÄKORPI Joonas | FIN |
8 | KATT Stephan | GER |
9 | RUDOLPH Herbert | GER |
10 | MILANESSE Alessandro | ITA |
11 | TEBBE Jörg | GER |
12 | SPEISER Richard | GER |
13 | JANOSCHKA Enrico | GER |
14 | TRESSARIEU Mathieu | FRA |
15 | WOLFF Richard | CZE |
16 | APPLETON Andrew | GBR |
17 | de JONG Jannick | NED |
18 | ||
19 | ||
20 | ||
21 | PAPE Jan | GER |
22 | LESPINASSE Jerome | FRA |
23 | TROFIMOV Vladimír | UKR |
24 | LEHTINEN René | FIN |
25 | STIEKEMA Mark | NED |
26 | MORA Massimo | ITA |
Kvalifikační závody:
Q1 – 29. 5. | Q2 – 31. 7. | |
St. číslo | Artigues de Lussac | Werlte |
1 | BEL | CZE |
2 | FRA | GER |
3 | NED | FRA |
4 | CZE | NED |
5 | NOR | GBR |
6 | FRA | SWE |
7 | GBR | FIN |
8 | ITA | AUT |
9 | NED | GBR |
10 | AUS | GER |
11 | FIN | NZE |
12 | NED | RUS |
13 | GER | NED |
14 | FRA | UKR |
15 | NOR | ITA |
16 | SUI | CZE |
17 | GER | FRA |
18 | CZE | GER |
19 | FRA | GER |
20 | FRA | GER |
Hello,
Could you please email me a complete overview of all the rider allocations?
jesper_dutchgrasstrack@hotmail.com
Thanks,
Jesper Veldhuizen