Holický závod je připraven

Autor článku:
Pokud se nestane nic mimořádného a letošní zima nenabídne větší oteplení než se očekává, tak v sobotu 2. února opět zaburácí motory plochodrážních speciálů na zamrzlé hladině Autokempu Hluboká u Holic. Pořadatelé z místního AMK připravili vše potřebné k závodu mistrovství České republiky jednotlivců a věří, že jejich snaha nebyla marná.

 
Dokonce vzhledem k předpovědi počasí posunuli termín závodu o jeden den z původně plánované neděle právě na sobotní odpoledne kdy by ve 13 hodin měl začít boj o uvolněný trůn českého krále této disciplíny. Obhájce titulu Jan Klatovský je zraněn a tak nedobrovolně opouští tuto svoji vybojovanou pozici. Jeho kralování se natáhlo o jeden rok, protože přírodní podmínky neumožnily v loňském roce o tento titul bojovat. Zraněn je i další z favoritů Lukáš Hutla a tak může být boj o vítězství nesmírně zajímavý. Favority hledejme v reprezentačním týmu pro letošní mistrovství světa družstev, které pojedou za čtrnáct dní Andrej Diviš, Jan Klauz a Lukáš Volejník. Zlobit však mohou i další jezdci širšího kádru reprezentace především Jan Pecina a Jiří Wildt. Na startovní čáru se postaví jedenáct českých závodníků doplněných o Angličana Irvina. Ten přesto, že byl informován o nejistém počasí vyrazil ze svého domova do České republiky a věří, že bude našim jezdcům vyrovnaným soupeřem.
Boje ledařů začínají první jízdou ve 13 hodin, Nástup jezdců se uskuteční dvacet minut před tímto časem. 
 
Kdo se stane v sobotu vítězem. To se dozvíte na rybníku Hluboký v Holicích. Už teď však můžete hlasovat o kom si to myslíte Vy. Anketu najdete v pravém sloupci hlavní stránky.
 
 
 

Zanechte komentář: