Kalendář závodů

Červenec 2017

Datum / čas Závod
So 29. Červenec
1. semifinále ME juniorských družstev (Daugavpills - Lotyšsko)
So 29. Červenec
Mistrovství ČR 250ccm+Mistrovsví ČR FlatTrack (Kopřivnice)

Srpen 2017

Datum / čas Závod
So 5. Srpen
1. semifinále evropského poháru juniorů 85 ccm (Vetlanda - Švédsko)
So 5. Srpen
2. semifinále evropského poháru juniorů 85 ccm (Vetlanda - Švédsko)
So 5. Srpen
2. semifinále ME juniorských družstev (Abensberg - Německo)
So 5. Srpen
3. finále SEC (Hallstavik - Švédsko)
Ne 6. Srpen
Finále evropského poháru juniorů 85 ccm (Vetlanda - Švédsko)
So 12. Srpen
7. SGP Švédska (Malilla - Švédsko)
So 12. Srpen
Evropský pohár juniorů do 19 let (Divišov - Česko)
So 12. Srpen
Finále ME na travnaté dráze (Hertingen - Německo)
So 19. Srpen
Finále ME juniorských družstev (Krosno - Polsko)
Ne 20. Srpen
4. finále MS dlouhá (Eenrum - Nizozemí)
Pá 25. Srpen
Světový pohár mládeže na dlouhé dráze 250 ccm (Pardubice - Česko)
So 26. Srpen
8. SGP Polska (Gorzów - Polsko)
So 26. Srpen
Finále ME juniorů (Daugavpills - Lotyšsko)
So 26. Srpen
Světový pohár mládeže ve třídě do 250 ccm -tréninkový kemp (Praha - Česko)
Ne 27. Srpen
Challenge MS dlouhá (Berghaupten - Německo)
Út 29. Srpen
1 a 2 semifinále Světového poháru mládeže 250 ccm (Praha - Česko)
Čt 31. Srpen
Finále Světového poháru mládeže 250 ccm (Praha - Česko)

Září 2017

Datum / čas Závod
So 2. Září
5. finále MS dlouhá (Morizes - Francie)
So 2. Září
Finále MS juniorských družstev (Rybnik - Polsko)
So 2. Září
Zlatý pohár mládeže 125 ccm (Morizes - Francie)
Pá 8. Září
2. finále MS juniorů (Güstrow - Německo)
So 9. Září
4. finále FIM Flat track (Macon - Francie)
So 9. Září
6. závod MR juniorů 125 ccm (Svitavy)
So 9. Září
8. Přebor jednotlivců (Svitavy)
So 9. Září
9. SGP Německa (Teterow - Německo)
So 16. Září
4. finále SEC (Lublin - Polsko)
So 16. Září
Mezinárodní MR juniorských družstev (Slaný)
Út 19. Září
SGP Challenge (Togliatti - Rusko)
So 23. Září
10. SGP Švédska (Stockholm - Švédsko)
So 23. Září
2. finále MR jednotlivců (Mšeno)
Ne 24. Září
Finále MS družstev na dlouhé dráze (Roden - Nizozemí)
Pá 29. Září
3. finále MS juniorů (Pardubice - Česko)
So 30. Září
Finále ME dvojic (Lonigo - Itálie)
So 30. Září
Jawa Cup 250 ccm (Pardubice)
So 30. Září
Zlatá stuha (Pardubice)

Říjen 2017

Datum / čas Závod
Ne 1. Říjen
Zlatá přilba (Pardubice)
Po 2. Říjen
Memoriál Luboše Tomíčka (Praha)
So 7. Říjen
11. SGP Polska (Toruň - Polsko)
So 7. Říjen
3. finále MR jednotlivců (Březolupy)
So 14. Říjen
Volný závod (Pardubice)
So 28. Říjen
12. SGP Austrálie (Melbourne - Austrálie)