Praha-Včera večer se v Praze na Markétě jelo třetí kolo Mistrovství Republiky Juniorských Družstev.Suverénem se opět stalo duo Šitera-Kollert ze Mšena.Na stupních vítězů jim dělali společnost Galliani-A.Vandírek-Kůs(Markéta Praha I),kteří na
Rok: 2006
O Zlatý Znak Krška
Krško(SLO)-Ve sklovinském Kršku se ovíkendu uskutečnil tradiční podnik O Zlatý Znak Krška.Zúčastnili se ho i dva naši zástupci.Mirda Fencl(8.místo) a Hynek Štichauer(13.místo).Představil se dokonce i italský veterán Armando Castagna.První tři
Nicholls mistrem Velké Británie
Manchester(GB)-Scott Nicholls obhájil na dráze v Manchesteru Britský titul v jednotlivcích.Titul získal až ve finálovém rozjezdu kde porazil Screena,Steada a Harrise.
Luboš Tomíček pouze jako náhradník
Leszno(PL)-Jediný český zástupce v tomto semifinálovém závodě Luboš Tomíček získal v základním rozpisu sedm bodů a musel do rozjezdu o postup s dalšíma dvěma jezdci(Kling,Karpov).Tam však nestačil na Švéda Rickiho
Postupuje Jirout,Brhel jen jako náhradník
Daugavpils(LOT)-Do semifinále se podařilo přímo postoupit bohužel jen Mariánu Jiroutovi z Pardubic.Bohuš Brhel obsadil osmé místo, které však stačilo pouze na místo náhradníka.V závodech startoval také se slovenskou licencí Martin
Na trávě v Bielefeldu se našim moc nedařilo
Bielefeld(D)-Naši dva zástupci Richard Wolff a Pavel Ondrašík nedokázali postoupit se semifinálového závodu ME na trávě.Wolff obsadil 15.místo se čtyřmi body a Ondrašík po svém návratu na ovály skončil 18.
Mšenská juniorka podruhé na stupni nevyšším
Plzeň-Ve druhém kole juniorského šampinátu družstev v Plzňi se stali vítězi opět juniři ze Mšena.
Ve Slaném nejlepší domácí tým
Ve Slaném se včera odjelo čtvrté kolo Extraligy.Před televizními kamerami se odehrávali napínavé boje až do posledního rozjezdu.Vítězem se nakonec stali domácí Slánští plošináři.
V Abensbergu nejlepší Dánové
Abensberg(D)-V první kvalifikaci MS juniorských družstev se nejlépe dařilo Dánskému týmu.Druhý dojel tým Německo 1. a třetí Británie.
Matěj Kůs z Debrecenu postupuje
Debrecen(H)-Před malou chvíli skončilo semifinále v Debrecenu.Matěj Kůs napodobil postupem Šiteru a Štichauera a z Debrecenu postupuje do Finále ME juniorů do 19.let.
Šitera s plným počtem
Ostrow wlkp.(PL)-Skvělý výkon zaznamenal náš zástupce v semifinálovém závodě ME juniorů do 19.let Filip Šitera.v celém závodě nepoznal hořkost porážky a postoupil suveréně do finále.Na bedně mu dělali společnost domácí
Lukasz Romanek nežije
Rybnik(PL)-V pátek večer si vzal život jeden z největších talentů ploché dráhy v Rybníku.
Jason Crump kráčí za titulem
Cardiff(GB)-Včera večer se v Cardiffu stal vítězem opět Jason Crump a je na nejlepší cestě za titulem Mistra Světa.
V Lonigu nejlepší Finové
Lonigo(I)-Finové,Poláci a Němci jsou další tři účastníci finále ME dvojic.Včera se v Itálii odjelo druhé semifinále ME.
Suverénní Šitera
Praha-Ve středu se v Praze na Markétě jelo další kolo MČR junioru.Závod byl poznamenán mnoha pády,ale suverénem se nakonec bez ztráty bodu stal Filip Šitera.
Finové postoupili z Lotyšska.
Daugavpils(LOT)-Do semifinálových závodů světového poháru družstev se nominovali z Daugavpils Finové.
V Miškolci nejlepší Američani.
Miškolc(H)-V madarském Miškolci před malou chvíli zvítězili Američani a napodobili tak v postupu do semifinalových bojů Finy.
Schneiderwind do finále!!!
Pfarrkirchen (D) – Pouze Zdeněk Schneiderwind (osmé, poslední postupové místo) se dokázal kvalifikovat do finálové série MS na dlouhé dráze. Bude tak naším jediným zástupcem ve finále. Jarda Pták obsadil
Kadlec vypadl
Gorredijk(NL)-Náš reprezentant Karel Kadlec vypadl v semifinálovém závodě ME na trávě,když v holandsku obsadil až šestnácté místo.
Naši v Rovnu nejlepší
Rovno(UA)-Naši reprezentanti Aleš a Lukáš Drymlové společně s Bohoušem Brhelem vyhráli první semifinále ME dvojic a postoupili do finále,které se jede 5.srpna ve slovinské Lendavě.