Zdeněk Schneiderwind postupuje do finále na trávě

Francouzská vlajkaLa Roele(F), Noordwolde(NL) – Minulý víkend bylo na programu semifiále na trávě ve francouzkém La Roele a v nizozemském Noordwolde.V obou těchto závodech jsme měli své zastoupení.Z Francie však postupuje pouze Zdeněk Schneiderwind ze čtvrtého místa.Richard Wolff byl bohužel až třináctý a do finále nepostupuje.V druhém závodě si odbýval svou premieru v ME na trávě náš nejzkušenější ledař Antonín Klatovský.Ten však obsadil šestnácté místo a do finále rovněž nepostupuje.

La Roele – Francie

1. Andrew Appleton – GB 5 5 5 5 20 1A
2. Mathieu Tresarrieu – F 5 5 3 3 16 2A
3. Lewis Denham – GB 1 2 4 5 12 3A 2B
4. Zdeněk Schneiderwind – ČR 4 3 5 3 15 4A
5. Bernd Diener – D 5 4 E 4 13 5A 1B
6. Herbert Rudolph – D 4 4 4 3 15 6A
7. Stéphane Tresarrieu – F 3 2 3 4 12 3B
8. Alessandro Milanese – I 2 5 2 5 14 4B
9. Steve Braidford – GB 3 4 2 4 13 5B
10. Paul Bauer – D 3 3 3 2 11 6B
11. Roy Klasssen – NL 1 1 1 1  4 1C
12. Phillipe Ostyn – F 2 3 5 0 10 2C
13. Richard Wolff – ČR 0 0 1 2 3 3C
14. Manfred Knappe – D 2 2 2 0 6 4C
15. Jeremy Coste Lescoul – F 0 1 1 2 4 5C
16. Toni Kröger – D 4 E 4 1  9 6C
17. Maikel van der Helm – NL 2 0 0 0  2 
18. Henry van der Steen – NL 0 1 0 1 2
19. Jerome Lespinasse – F
20. Mathieu Dupont – F

Noordwolde – Nizozemí

1. Theo Pijper – NL 5 2 5 3 15 1A

2. Erik Eijbergen – NL

4 5 4 5 18 2A
3. Christian Hülshorst – D 4 1 4 5 15 3A
4. Jannick de Jong – NL 4 4 5 2 15 4A 2B
5. Dirk Fabriek – NL X 5 4 5 14 5A  1B

6. Daniel Rath  – D

5 4 4 3 16 6A
7. Richard Smith – GB 3 3 2 4 12 3B
8. Vladimir Trofimov – UA 1 3 3 4 11 4B
9. Mark Stiekema – NL 5 5 3 X 14 5B
10. Jaroslav Polyjhovič– UA 2 4 1 3 10  6B
11. Paul Hurry – GB 3 0 2 4 9 1C
12. Marius Røkeberg – NOR 2 3 1 1 7 2C
13. Benjamin Hegener – D 0 2 3 0 5 3C
14. Thomas Cooper – GB 0 2 2 2 6 4C
15. Jerome Cottier – F 2 0 1 2 7 5C
16. Antonín Klatovský – ČR 3 1 0 0 4 6C
17. Henrik Grynnerup – DK 1 1 0 1 3
18. Willy Tjissem – NOR 1 0 0 1 2

Text:Tomáš Wanke

Napsat komentář