Slaný vybojoval titul ve dvojicích

krcmar vaculik2Pardubice – Mistrem České republiky dvojic se před malou chvíli stali v Pardubicích Eda Krčmář a Martin Vaculík z AK Slaný, kteří ve finále porazili Matěje Kůse a Josefa France z AK Markéty Praha, když do čela jízdy se dostali hned po startu oba Pražané, ovšem nejprve Pepu France objel Vaculík, následně i Krčmář a v zatáčce u depa, kdy Matěj Kůs vjel do díry, což jej zbrzdilo natolik, že ho oba Slaňáci předjeli. Bronzová medaile se podařila vybojovat dvojici Milík – Pieszczek z AMK ZP Pardubice, která v jízdě o třetí místo porazila dvojici Z. Holub – Škurla a i tady byli od startu lepší Pražané.

Výsledky:

Skupina A:
AK Markéta Praha 1 23
1 Matěj Kůs (2,4,3,4) 13
2 Josef Franc (0,3,4,3) 10

AK Slaný 26
3 Eduard Krčmář (3,3,2,2) 10
4 Martin Vaculík (4,4,4,4) 16

AK Březolupy 14
5 Martin Gavenda (0,2,0,3) 5
6 Martin Málek (2,R,3,4) 9

AMK ZP Pardubice 2 19
7 Tomáš Suchánek (4,4,2,0) 10
8 Hynek Štichauer (3,3,F,3) 9

SC Žarnovica 8
9 Patrik Búri (0,d,0,0) 0
10 Jaroslav Petrák (2,2,2,2) 8

Skupina B:
AMK ZP Pardubice 1 25
11 Krystian Pieszczek (Fd,4,3,4) 11
12 Václav Milík (4,3,4,3) 14

AK Markéta Praha 2 22
13 Michal Škurla (3,2,2,2) 9
14 Zdeněk Holub (2,4,3,4) 13

PDK Grepl Mšeno 13
15 Filip Šitera (2,2,0,3) 7
16 Jan Holub (0,R,4,2) 6

PRO – TEC SK Miletice 17
17 Roman Čejka (3,2,0,3) 8
18 Michal Dudek (4,3,2,0) 9

Nowacki – Kajzer team 13
19 Kryzstof Nowacki (R,R,0,R) 0
20 Marcel Kajzer (3,4,4,2) 13

Jízdy:
1 Vaculík, Krčmář, Kůs, Franc
2 Milík, Škurla, Z. Holub, Pieszcek (Fd)
3 Suchánek, Štichauer, Málek, Gavenda
4 Dudek, Čejka, Šitera, J. Holub
5 Vaculík, Krčmář, Petrák, Búri
6 Z. Holub, Kajzer, Škurla, Nowacki (R)
7 Kůs, Franc, Gavenda, Málek (R)
8 Pieszczek, Milík, Šitera, J. Holub (R)
9 Suchánek, Štichauer, Petrák, Búri (d)
10 Kajzer, Dudek, Čejka, Nowacki (R)
11 Vaculík, Málek, Krčmář, Gavenda
12 J. Holub, Z. Holub, Škurla, Šitera
13 Franc, Kůs, Suchánek, Štichauer (F)
14 Milík, Pieszczek, Dudek, Čejka
15 Málek, Gavenda, Petrák, Búri
16 Kajzer, Šitera, J. Holub, Nowacki
17 Vaculík, Štichauer, Krčmář, Suchánek
18 Z. Holub, Čejka, Škurla, Dudek
19 Kůs, Franc, Petrák, Búri
20 Pieszczek, Milík, Kajzer, Nowacki (R)
SF1 (SLA – AKM2) Vaculík, Krčmář, Škurla, Z. Holub 7:2
SF2 (ZP1 – AKM1) Milík, Kůs, Franc, Pieszczek 4:5
O3M (AKM2 – ZP1) Milík, Z. Holub, Pieszczek, Škurla 6:3
FIN (SLA – AKM1) Krčmář, Vaculík, Franc, Kůs 7:2

Konečné pořadí:
1 AK Slaný
2 AK Markéta Praha 1
3 AMK ZP Pardubice 1
4 AK Markéta Praha 2
5 AMK ZP Pardubice 2
6 PRO TEC SK Miletice
7 AK Březolupy
8 Nowacki – Kajzer
9 PDK Grepl Mšeno
10 SC Žarnovica