1 146 přečtení

Kalendář závodů 2019

Včera proběhla v Pardubicích konference svazu ploché dráhy, z niž vzešel mimo jiné i kalndář závodů pro rok 2019. Kde a kdy se co pojede? To najdete už teď v tomto článku.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

16. 04. Praha
11. 09. Plzeň
12. 10. Březolupy

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY JEDNOTLIVCŮ

20. 04. Slaný
27. 04. Březolupy
08. 06. Chabařovice
12. 06. Pardubice
05. 07. Svitavy
04. 08. Plzeň
07. 09. Liberec
29. 09. Plzeň

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – „EXTRALIGA“

23. 04. Praha
08. 05. Kopřivnice (Praha)
15. 05. Pardubice
19. 05. Žarnovica
19. 06. Slaný
01. 09. Žarnovica
04. 09. Slaný
18. 09. Pardubice

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV – 1. LIGA

28. 03. Praha
13. 04. Kopřivnice
11. 05. Svitavy
13. 07. Žarnovica (SMF)

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOJIC

31. 08. Kopřivnice

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ

05. 05. Plzeň
14. 05. Praha
28. 09. Divišov

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV

24. 07. Pardubice

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA DLOUHÉ DRÁZE

26. 05. Mariánské Lázně

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA LEDOVÉ DRÁZE

06. 01. Nepomuk
19. 01. Kopřivnice
26. 01. Račice
23. 02. Opatovice

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DRUŽSTEV NA LEDOVÉ DRÁZE

05. 01. Růžená
20. 01. Holice
27. 01. Mělice
24. 02. Chrastná

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 250 CCM

21. 09. Slaný

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KLASICKÉ DRÁZE

20. 04. Slaný
27. 04. Březolupy
05. 05. Plzeň
11. 05. Liberec
12. 06. Pardubice
24. 07. Pardubice
04. 08. Plzeň
21. 09. Slaný

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ VE TŘÍDĚ DO 125 CCM NA KRÁTKÉ DRÁZE (bude doplněno do 30. 11.)

20. 04. Slaný
18. 05. Slaný
08. 06. Chabařovice
16. 06. Divišov
dodatečně Divišov
21. 09. Slaný
dodatečně Praha
dodatečně Praha

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY FLAT TRACK (bude doplněno do 30. 11.)

13. 04. Pardubice
11. 05, Liberec
16. 06. Divišov
27. 07. Kopřivnice
21. 09. Svitavy
dodatečně Mariánské Lázně
dodatečně Chabařovice

VOLNÉ ZÁVODY

06. 04. Volný závod Praha
18. 05. Memoriál A. Vildeho Slaný
05. 10 45. Zlatá stuha juniorů – 6. Jawa Cup 250 Pardubice
06. 10 71. Zlatá přilba Pardubice
19. 10. Volný závod Pardubice

Napsat komentář