Od pátku do neděle se na britských ostrovech odjelo několik závodu Premier League, Elite League či jubilejní závod Marka Lemona v Somersetu. V několika závodech startovali i naši jezdci, jejichž výkony nejdete v tomto članku. Najdete zde však i jedinečný přehled výsledků z Británie z uplynulých několika dní.
Edinburgh Monarchs 60
(Fisher 12+1, Rajkowski 8+1, Tully 7, Wethers 9+2, Wolbert 9+2, Summers 9+1, Bekker 6+3)
Berwick Bandits 30
(Makovský 3, Clews 9, Franc 5, Burza 10+1, Sike 1, Franchetti 2+1)
—————————
Scunthorpe Scorpions 59
(Mag. Karlsson 10+2, Lambert 6+2, Howe 15, Wilkinson 15, Hart 7+2, Hawkins 6)
Stoke Potters 31
(Bunyan 8, T.P. Madsen 0, Jakobsen 3, Complin 7, Ksiezak 4, Branney 0, Kristiansen 10+3)
—————————-
Edinburgh Monarchs 60
(Fisher 10+2, Rajkowski 10+2, Tully 9+1, Wethers 13+1, Wolbert 10, Summers 5+1, Bekker 3)
Redcar Bears 33
(Proctor 8+1, Stonehewer 3, Kessler 3, Wilson 14, Bugeja 1+1, Swales 4)
—————————
Jubileum Marka Lemona (Somerset):
Austrálie 50
(Batchelor 8+1, Lyons 4+1, Shields 8, Johnston 6, Adams 11, Mc Gowan 6+1, Lemon 7+1)
World 43
(Andersen 13, Screen 2+1, J. Sedgmen 3, Kramer 4, P. Karlsson 9, Wright 7+2, Bach 5)
Jednotlivci:
1. Hans Andersen, Dánsko
2. Mark Lemon, Austrálie
3. Leigh Adams, Austrálie
———————————–
Newport Wasps 51
(Nilsson 11+1, J. Holder 6+1, Kerr 6+1, Frampton 10+1, Fry 7+1, Newman 5+3, J. Andersson 6+2)
Sheffield Tigers 41
(Ahworth 16, Skidmore 0, Parsons 6+2, Auty 13, Mills 6+1, Priest 0)
———————————-
Berwick Bandits 47
(Makovský 8, Clews 11+1, Franc 10+1, Burza 7+1, Sike 8+2, Franchetti 3)
Glasgow Tigers 46
(Parker 7+1, Grajczonek 14, W. Lawson 7, Čonda 1, Grieves 6+1, Davey 0, Dicken 11+1)
———————————
Workington Comets 42
(Lyons 7, J. Sedgmen 0, Rymel 5, Compton 17+1, Cook 8+1, Branney 5+3)
Kings Lynn Stars 51
(Ward 14, Schramm 10, Sanchez 10, Topinka 9, Eklöf 9+3, Graversen 2)
——————————–
Semifinále Premier League Konck out Cup:
Rye House 49
(Neath 13+1, Haines 14, Bowen 5+3, Sundström 4, Hughes 10+2, Hawkins 4)
Edinburgh Monarchs 41
(Fisher 5, Tully 10+2, Wethers 13+1, Rajkowski 8+1, Bekker 2+1, Summers 3)
————————————
Glasgow Tigers 49
(Parker 2+1, Grajczonek 7, W. Lawson 9+1, Čonda 0, Grieves 15, Davey 4+1, Dicken 12+3)
Birmingham Brummies 41
(Piszcz 7+1, Harrison 7+1, L. Lindgren 2+1, Sweetmann 11, Lyons 8, Herne 4+2, Branney 2)
————————————
Newcastle Diamonds 51
(K. Larsen 12+1, Sneddon 1, J. King 8+2, Bach 9, Lemon 11, Mc Kinna 2, Leverington 8+4)
Kings Lynn Stars 42
(Ward 9, Schramm 8+2, Sanchez 12+1, Topinka 4, Eklöf 2, Graversen 7)
———————————-
Eastbourne Eagles 45
(Watt 1, S. Gustafsson 9, Bridger 8+1, Woodward 6, L. Dryml 5, Kling 10+3, A. Dryml 6+1)
Ipswich Witches 45
(Miskowiak 7, Batchelor 15+2, Nicholls 10+1, D. King 8, Stachyra 3+1, Wilkinson 2)