Oba týmy mají před sebou zásadní moment sezóny

Autor článku:

mseno.jpgdivisov_plzen.jpgDo klíčové fáze letošního ročníku extraligy vstoupí ve čtvrtek ve Mšeně jak domácí Grepl, tak hostující DaK Moto Liebezeit Divišov-Plzeň. Oba týmy zatím uzavírají tabulku nejvyšší domácí soutěže družstev, a tak musí bezpodmínečně začít sbírat body. Hosté si pro ně do Mšena už jednou jeli, ale v květnu byl závod kvůli nezpůsobilé dráze brzy ukončen. Náhradní termín byl stanoven na čtvrtek, na tradičních 19:30.

Jediným cizincem, který byl v sestavě i při závodě v původním termínu byl Greg Hancock. Aktuálně vedoucí muž pořadí mistrovství světa se ve Mšeně objevuje znovu po dvou týdnech a bude chtít ukázat, že mistr světa umí zajet lépe, než jak bylo k vidění v matchi proti Pardubicím. Druhým cizincem Mšena bude Mads Korneliussen, jenž svými průjezdy těsně kolem mantinelu tolik bavil mšenské diváky ve svém debutu proti Slanému. Necelé dva týdny po zlomenině klíční kosti se do hry vrací i kapitán Filip Šitera. O místě Jana Jaroše už nebylo pochyb.

Místo Martina Vaculíka a Patryka Dudka, jenž ve středu závodil poprvé po zranění, přiveze František Liebezeit do Mšena druhého nejlepšího závodníka extraligy Mateje Žagara, jehož doplní nad očekávání dobře jedoucí Kjastas Puodžuks. Kompletní sestavu mšenských juniorů porazila v sobotním mšenském junioráku Michaela Krupičková a podobné zadání bude mít před sebou i ve čtvrtek. Mezi českými jezdci nemá František Liebezeit příliš na výběr, takže znovu nechybí Jan Holub, bratři Hádkové ani kapitán týmu Zdeněk Simota.

PDK Grepl Mšeno
1 Michal Klein
2 Jan Jaroš
3 Stanislav Pouznar
4 Mads Korneliussen
5 Filip Šitera
6 Patrik Nagy
7 Gregory Hancock

DaK Moto Liebezeit Divišov-Plzeň
8 Michaela Krupičková
9 Kjastas Puodžuks
10 Daniel Hádek
11 Michael Hádek
12 Zdeněk Simota
13 Matej Žagar
14 Jan Holub

Zanechte komentář: