Hvězdný Lindbäck rozzáří sestavu Pardubic

Autor článku:

zlata-prilba-pardubice.giflindback3.JPGSouhvězdí zahraničních posil Zlaté přilby Pardubice nyní dostává ještě větší lesk, když se klub dohodl na spolupráci s Antonio Lindbäckem, loni sedmým nejlepším závodníkem světa. Narozdíl od jiných má Švéd takřka jistotu, že dostane povolávací rozkaz od Lubomíra Vozára a oblékne pardubickou vestu minimálně v jednom případě.

Životní rok prožil loni v Grand Prix Antonio Lindbäck, dlouho se držel na hranici postupové osmičky a vydařeným finišem v druhé polovině roku vyskočil až na sedmé místo konečného pořadí. Loni si rovněž připsal svůj první triumf v závodě Grand Prix v životě, když vyhrál v Terenzánu. Triumf zopakoval ještě v závěru seriálu v Toruni a se dvěma triumfy napodobil nejlepší dvojici uplynulého ročníku Chrise Holdera a Nickiho Pedersena.

Pardubická soupiska čítá mnoho zajímavých jmen, někteří jezdci mají do sestavy blíže, jiní dále, ale rodák z Ria by měl minimálně v úvodu sezóny patřit do první skupiny. Je pravděpodobné, že se „Toninho“ představí hned v prvním extraligovém závodě letošního ročníku. Ještě před pražskou Mitas Grand Prix totiž obhájce titulu z hlavního města hostí na vlastním oválu loni stříbrné Pardubice a Lindbäck jistě uvítá možnost vyzkoušet si pražský ovál ještě před závodem o světové body.

3 comments

Zanechte komentář: