Soutěžte o vstupenky na Grand Prix v Praze

Autor článku:

grand-prix.gifJAKM_logo.pngako každý rok i letos naše redakce ve spolupráci s Autoklubem Markéta připravila soutěž o dvě vstupenky na pražskou Grand Prix, která se jede už 18. května na Markétě. Na divokou kartu bude startovat stejně jako vloni Josef Franc, který zvedal ze sedaček všechny přítomné diváky. Věříme, že se mu bude dařit tak skvěle i letos. Pokud chcete být u toho, neváhejte a odpovězte na naši otázku, která se týká právě Josefa France a loňské pražské Grand Prix.

Otázka:

Josef Franc dokázal vloni vyhrát tři jízdy, ovšem v jedné z nich porazil hned tři bývalé mistry světa najednou. Otázka tedy zní:
“ Které tři bývalé mistry světa porazil Josef Franc hned v jedné jízdě loňského Grand Prix v Praze najednou?“

Správné odpovědi posílejte na emailovou adresu tomas.wanke@speedwayfakta.cz a to od této chvíle až do úterka 14. května do 23:59. Vylosování proběhne ve středu dopoledne a výsledky budou zveřejněny bezprostředně po vylosování.

Jako předmět uveďte “ Grand Prix 2013

Do zprávy napište odpověď na otázku a současně přiložte vaši adresu trvalého bydliště a kontaktní telefon, kde vás můžeme v případě výhry kontaktovat a dohodnout se na převzetí vstupenek.

Tak neváhejte už ani minutu a soutěžte.

Zanechte komentář: