Ve 2. polské lize bude letos startovat šest klubů. Nováček je ukrajinský MIR Róvne. Po základní části stejně jako v 1. lize se první čtyři týmy utkají každý s každým doma a venku. Vítěz postoupí do 1. ligy. Ve druhé polské lize by měli nastupovat i dva čeští jezdci: Matěj Kůs za Wandu Kraków a Martin Málek za „Vlky“ z Krosna. Novinkou v pravidlech je,že na pozici juniorů mohou startovat jen polští závodníci .
SESTAVY:
————–
Victoria Piła
Jméno | Země | Rok narození | KSM |
---|---|---|---|
Piotr Świst | Polsko | 1968 | 9,30 |
Aleksiej Charczenko | RUS | 1985 | 6,50 |
Josh Grajczonek | AUS | 1990 | 6,50 |
Nikolaj Busk Jakobsen | DK | 1994 | 6,50 |
Steen Jensen | DK | 1984 | 6,50 |
Steven Mauer | GER | 1995 | 6,50 |
Dakota North | AUS | 1991 | 6,50 |
Krzysztof Pecyna | Polsko | 1978 | 6,40 |
Mariusz Franków | Polsko | 1978 | 6,13 |
Damian Sperz | Polsko | 1990 | 2,50 |
Piotr Dziatkowiak | Polsko | 1987 | 2,50 |
Paweł Kowalewski | Polsko | 1984 | 2,50 |
Bartosz Bietracki (host)(junioři) | Polsko | 1995 | 2,50 |
Radosław Małuch | Polsko | 1994 | 2,50 |
Sajmon Paczewski | Polsko | 1993 | 2,50 |
Arkadiusz Pawlak | Polsko | 1995 | 2,50 |
Piotr Rybak | Polsko | 1993 | 2,50 |
Bartosz Łapacz | Polsko | 1993 | 2,50 |
Trener: Janusz Michaelis
ŻKS ROW Rybnik
Jméno | Země | Rok narození | KSM |
---|---|---|---|
Roman Chromik | Polsko | 1981 | 8,20 |
Michał Mitko | Polsko | 1988 | 7,74 |
Lewis Bridger | GB | 1989 | 6,50 |
Ilja Czalov | RUS | 1995 | 6,50 |
Christian Hefenbrock | GER | 1985 | 6,50 |
Viktor Kulakov | RUS | 1995 | 6,50 |
Sam Masters | AUS | 1991 | 6,50 |
Łukasz Bojarski (host) | Polsko | 1992 | 5,00 |
Sławomir Pyszny | Polsko | 1989 | 4,53 |
Zbigniew Czerwiński | Polsko | 1982 | 2,50 |
Marcel Kajzer | Polsko | 1990 | 2,50 |
Bartosz Szymura | Polsko | 1989 | 2,50 |
Mike Trzensiok (host)(junioři) | Polsko | 1996 | 2,50 |
Kacper Woryna | Polsko | 1996 | 2,50 |
Łukasz Witoszek | Polsko | 1996 | 2,50 |
Trener: Jan Grabowski
Speedway Wanda Kraków
Jméno | Země | Rok narození | KSM |
---|---|---|---|
Oliver Allen | GB | 1982 | 8,12 |
Charlie Gjedde | DK | 1979 | 6,50 |
Kenneth Hansen | DK | 1987 | 6,50 |
Tobias Kroner | GER | 1985 | 6,50 |
Matěj Kůs | CZE | 1989 | 6,50 |
Simon Stead | GB | 1982 | 6,50 |
Rafał Fleger | Polsko | 1989 | 2,50 |
Łukasz Piecha | Polsko | 1991 | 2,50 |
Paweł Staszek | Polsko | 1976 | 2,50 |
Mateusz Szostek | Polsko | 1989 | 2,50 |
Mikołaj Drożdżowski (junioři) | Polsko | 1993 | 2,50 |
Karol Jóźwik (host) | Polsko | 1994 | 2,50 |
Ernest Koza (host) | Polsko | 1994 | 2,50 |
Manažer: Michał Finfa
Kolejarz Opole
Jméno | Země | Rok narození | KSM |
---|---|---|---|
Stanisław Burza | Polsko | 1977 | 8,42 |
Marcin Rempała | Polsko | 1984 | 7,56 |
Marcin Jędrzejewski | Polsko | 1987 | 7,08 |
Henk Koonstra | NL | 1989 | 6,50 |
Jesper Monberg | DK | 1977 | 6,50 |
Tom Perry | GB | 1993 | 6,50 |
Fritz Wallner | AUT | 1986 | 6,50 |
Marcin Sekula | GER | 1984 | 6,50 |
Tomasz Rempała | Polsko | 1978 | 5,80 |
Adam Czechowicz | Polsko | 1981 | 2,50 |
Michał Łopaczewski | Polsko | 1989 | 2,50 |
Paweł Busz(junioři) | Polsko | 1992 | 2,50 |
Piotr Czerwiński | Polsko | 1993 | 2,50 |
Damian Synowiec | Polsko | 1994 | 2,50 |
Adrian Wojewoda | Polsko | 1992 | 2,50 |
Trener: Andrzej Maroszek
KSM Krosno
Jméno | Země | Rok narození | KSM |
---|---|---|---|
Szymon Kiełbasa | Polsko | 1989 | 6,74 |
Roland Benkö | HUN | 1995 | 6,50 |
Tobias Busch | GER | 1987 | 6,50 |
Max Dilger | GER | 1989 | 6,50 |
Guglielmo Franchetti | ITA | 1985 | 6,50 |
Andriej Kobrin | UKR | 1991 | 6,50 |
Igor Kononov | RUS | 1987 | 6,50 |
Samo Kukovica | SLO | 1989 | 6,50 |
Martin Málek | CZE | 1985 | 6,50 |
Martin Smolinski | GER | 1984 | 6,50 |
Claus Vissing | DK | 1986 | 6,50 |
Adrian Szewczykowski | Polsko | 1989 | 5,81 |
Mariusz Fierlej | Polsko | 1980 | 5,33 |
Kamil Fleger | Polsko | 1991 | 2,50 |
Grzegorz Bassara (junioři) | Polsko | 1995 | 2,50 |
Mateusz Wieczorek | Polsko | 1995 | 2,50 |
Trener: Ireneusz Kwieciński
MIR Równe
Jméno | Země | Rok narození | KSM |
---|---|---|---|
Aleksandr Maksakov | RUS | 1992 | 6,50 |
Aleksandr Borodaj | UKR | 1979 | 2,50 |
Vladimir Kolodij | UKR | 1988 | 2,50 |
Vitalij Lysak | UKR | 1990 | 2,50 |
Vladimir Omelian | UKR | 1988 | 2,50 |
Jaroslav Paluchovicz | UKR | 1986 | 2,50 |
Siergiej Juzepczuk (junioři) | UKR | 1992 | 2,50 |
Pavel Kondratiuk | UKR | 1994 | 2,50 |
Oleg Kot | UKR | 1996 | 2,50 |
Pietro Legeckij | UKR | 1995 | 2,50 |
Stanislav Mielniczuk (host) | UKR | 1995 | 2,50 |
Maksim Rosoczuk | UKR | 1996 | 2,5 |
Volodymir Tejgel | UKR | 1992 | 2,50 |
Trener: Viktor Kuzniecov
PROGRAM:
—————-
Finálová část:
11.kolo – 18. srpna
12.kolo – 25. srpna
13.kolo – 1. září ( 5. září – náhradní termín)
14.kolo – 8. září ( 12. září – náhradní termín)
15.kolo – 15. září (19. září – náhradní termín)
16.kolo – 22. září (29. září, 6. a 13. října náhradní termíny)
Dobrý den.
Nechystáte se někdo z kopřivnicka, frýdecko – místecka, ostravska, 21. dubna do Rybniku na závody.
Rád bych se k někomu znalému místních poměrů připojil.