Aleš Dryml pojede Grand Prix v Praze

Autor článku:

grand-prix.gifdryml_ales3.jpgV semifinále sobotní Grand Prix Švédska v Göteborgu ošklivě kolidovali Tai Woffinden a Nicki Pedersen. Oba odešli z dráhy po svých, Dán dokonce postoupil do finále, kde přes viditelné bolesti dojel třetí. Pád ale odnesla ruka nejlepšího jezdce české extraligy 2012, který se po závodě vydal na rentgen. Ten odhalil zlomeninu a podle lékařů čeká trojnásobného mistra světa přibližně čtyřtýdenní pauza.
Avšak už za necelé dva týdny se v Praze jede Mitas Grand Prix České republiky. Tu Pedersen nestihne, a tak může Aleš Dryml brzy očekávat telefon od Tonyho Olssona, sportovního ředitele Grand Prix, že se má jako čtvrtý muž podzimního GP Challenge dostavit 18. května do Prahy.

Mistr Evropy není jediným, kdo si může dělat zálusk na místo v pražském depu. V sobotu se totiž zranil i Darcy Ward, který si poranil rameno a lopatku. První informace hovořily o nutnosti chirurgického zákroku, nyní se ukazuje, že by mohla stačit i konzervativní léčba. Ward už avizoval, že by nechtěl za měsíc chybět v Cardiffu, ale i nad jeho účastí v Praze se vznáší otazník. V případě, že by dvojnásobný juniorský světový šampion do hlavního města České republiky necestoval, nahradil by jej z vestou číslo dvacet druhý kvalifikovaný náhradník Leon Madsen z Dánska.

Zanechte komentář: