Gollob, Holder a Jonsson získali divoké karty do SGP

Autor článku:

gollob_tomasz2.jpgholder.jpgjonsson.jpgPrvní tři ze čtyř divokých karet do seriálu Grand prix v roce 2014 již jsou známy. Získali je Tomasz Gollob z Polska, který bude mít na zádech devítku. Chris Holder si po letošní jedničce a vážném zranění v průběhu sezóny oblékne dvanáctku a Andreas Jonsson pojede celý seriál s třináctkou na zádech. Poslední divoká karta bude zveřejněna v nejbližších dnech. Mezi horké kandidáty se řadí Fredrik Lindgren a Grigorij Laguta.

30 comments

  1. Ahoj Peter, vidím to úplně stejně. navíc Jonsson to dostal jako dárek už vloni na úkor Aleše.
   A Gríšu Lagutu bych tam viděl rád,myslím, že na to určitě má. Otázku, zda jel, či nejel kvalifikaci bych až tak neřešil, Wadr také vlni dostak divokou kartu i když jim jí rok před tím vrátil.

  1. to máš zcela pravdu na polácích to psali jako hotovou věc ale názory jezdců jsou spíše pro to me dají se tam vyděšlat slušné peníze nevím kolik platí v gp ale v me je to 450 eček za bod to je slušný konkurence není zas tak velká pro jezdce typu sajfutdinova či goloba

    1. nevímjak jinde ale mám kamarádku která dělá pro falubaz zielona gora aříkal že u nich je to rúzné mimo peněz za podpis platí dudkovi či hampelovi okolo 300-400 euro za bod jonson ale jede třeba za 250 a pro srovnání junior zgardzinski jede za 150 euro za bod jak říkám nevímjak platí jinde ale spíš méně než více možná prý ještě torun a gorzow ale ten se dostal taky do finančních problémů jako tarnow tam prý jdou dluhy do milonů neses e poskem jeden z mála finančně zajištěných klubů rzesow spadl ..

 1. Když už ti divočáci musí v tomto systému být, pak Holder – souhlasím, Gollob – souhlasím, vyčichlý Jonsson – kategoricky ne. Už loni dostal divočáka naprosto protekčně, letos tam jenom zabíral místo lepším jezdcům. Švéd tam MUSÍ být? Co třeba Nor, Bulhar, Kazachstánec, pro ty by se prebendy nenašly?

 2. tak fakt ten lindgren radši bych ji tedy daL DUDKOVI ČI JANOVSKIMU…Znamy nazwiska zawodników, którzy w sezonie 2014 będą startować w cyklu Speedway Grand Prix z dzikimi kartami. Kto otrzymał zaproszenie od firmy BSI?

  Postanowiono przyznać dzikie karty Grand Prix pięciu zawodnikom. Z numerami od 11 do 15 pojadą Martin Smolinski (czwarty w turnieju Grand Prix Challenge), Tomasz Gollob, Fredrik Lindgren, Chris Holder i Andreas Jonsson.

  Pełna lista startowa Grand Prix w sezonie 2014:
  1. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
  2. Jarosław Hampel (Polska)
  3. Niels Kristian Iversen (Dania)
  4. Greg Hancock (USA)
  5. Nicki Pedersen (Dania)
  6. Emil Sajfutdinow (Rosja)
  7. Matej Zagar (Słowenia)
  8. Darcy Ward (Australia)
  9. Krzysztof Kasprzak (Polska)
  10. Kenneth Bjerre (Dania)
  11. Martin Smolinski (Niemcy)
  12. Tomasz Gollob (Polska)
  13. Fredrik Lindgren (Szwecja)
  14. Chris Holder (Australia)
  15. Andreas Jonsson (Szwecja)

Zanechte komentář: