Kvalifikační jízdy vyhrál Patrik Linhart

Pardubice – Včerejší kvalifikační jízdy o postup do semifinále mistrovství ČR jednotlivců se staly kořistí Patrika Linharta.Druhý byl se stajným počtem bodů Roman Andrusiv, který však prohrál ve vzájemném souboji s právě s Linhartem.Třetí příčka patří Martinu Gavendovi.Do semifinalových bojů se probojovalo prvních devět jezdců.Ostatní budou dosazování jako náhradníci.

Obrazek

 

Výsledky:

  1. Patrik Linhart, AK Slaný (4,3,4,4) 15
  2. Roman Andrusiv, ZP Parubice (4,4,4,3) 15
  3. Martin Gavenda, Markéta Praha (4,2,4,4) 14
  4. Pavel Fuksa, ZP Pardubice (3,4,2,4) 13
  5. Michael Hádek, PK Plzeň (4,4,3,2) 13
  6. František Liebezeit, GRS Liberec (3,3,3,4)13
  7. Dominik Jech, Markéta Praha (1,3,4,3) 11
  8. Michal Matula, Markéta Praha (3,4,2,2) 11
  9. Patrik Doubek, Markéta Praha (2,3,3,3) 11
  10. Pavel Pučko, Markéta Praha (2,2,1,2) 7+4
  11. Jan Markvart, PK Plzeň (3,0,1,3) 7+3
  12. Jaromír Otruba, Grepl Mšeno (2,0,3,2) 7+2
  13. Richard Frištenský, Březolupy (1,2,2,1) 6
  14. Petr Babička, AK Slaný (2,2,1,R) 5
  15. Michal Dudek, AK Slaný (1,1,2,1) 5
  16. Jaroslav Slavata, Markéta Praha (0,1,0,1) 2
  17. Matěj Veselý, Markéta Praha (1,1,0,-)2
  18. Karel Kadlec, PK Plzeň (R,1,R,1) 2
  19. Jakub Fabian, Markéta Praha (0,R,-,-) 0
  20. Michal Pospíšil, AK Slaný DNR

Obrazek

Startovní Listiny Semifinále:

Skupina A ( Kopřivnice – Březolupy):
Miroslav Fencl
Hynek Štichauer
Martin Málek  
Jan Jaroš
Filip Šitera
Matěj Kůs 
Jaroslav Petrák
Martin Gavenda
Pavel Ondrašík
Karel Průša
Adam Vandírek
Martin Vaculík
Patrik Linhart
Pavel Fuksa
Michael Hádek
Michal Matula

 

Obrazek

Skupina B ( Svitavy – Liberec):
Zdeněk Simota
Luboš Tomíček
Richard Wolff
Vladimír Višváder
Marian Jirout
Jakub Hejral
Tomáš Sucháne
Bohumil Brhel
Lukáš Dryml
Aleš Drym
Petr Vandírek
Antonín Šváb
Roman Andrusiv
František Liebezeit
Dominik Jech
Patrik Doubek

Obrazek

Seznam náhradníků:
Pavel Pučko
Jan Markvart
Jaromír Otruba
Richard Frištenský
Petr Babička
Jaroslav Slavata
Michal Dudek
Matěj Veselý
Karel Kadlec
Jakub Fabian

Obrazek

Náhradníci budou postupně v pořadí daném kvalifikačními jízdami doplňovat startovní listiny jednotlivých semifinálových skupin. Jeden jezdec může startovat pouze v jedné semifinálové skupině.

 

Obrazek

Text:Tomáš Wanke
Foto:Jiří Berenda

Napsat komentář