Archív kategorie

Ondřej Smetana vyhrál v Březolupech a usadil se na čele Přeboru

Vítězem sobotního závodu českého Přeboru v jihomoravských Březolupech se stal loňský Přeborník Ondřej Smetana. Druhý byl ve finálové jízdě Zdeněk Simota z Plzně a bronzovou medaili bral Zdeněk Holub. V celkové klasifikaci vede zatím Smetana, před Holubem a Simotou.

ZP Pardubice vyhrála v Divišivě

Vítězstvím Zlaté přilby Pardubice skončilo čtvrté kolo naší první ligy. Pardubice vyhrály s náskokem sedmi bodů na druhou Markétu Praha. Třetí pak byla Zlatá přilba Pardubice B. Nejlepším jezdce byl neporažený pardubický Tomáš Suchánek

Zdeněk Holub vyhrál v Liberci

Zdeněk Holub se stal jasným vítězem přeborového závodu České republiky v Liberci. Nasbíral znovu plný počet patnácti bodů. Druhý skončil Patrik Mikel a z třetí pozice mával na diváky Ondřej Smetana. 

Zdeněk Holub v Plzni neporažen, Pavel Kuchař ovládl stopětadvacítky

Zdeněk Holub ovládl sobotní Přebor v Plzni jako největší suverén. Ani jednou se nemusel dívat na záda svého soupeře. Druhý skončil domácí Zdeněk Simota, který podlehl pouze Holubovi a bronzový byl Martin Málek z Březolup. Závod Mistrovství České republiky v kategorii 125 ccm vyhrál rovněž neporažen Pavel Kuchař z pražské Markéty. Druhý byl Filip Šifalda a třetí Michal Baštecký.

Zdeněk Holub v Plzni neporažen, Pavel Kuchař ovládl stopětadvacítky

Zdeněk Holub ovládl sobotní Přebor v Plzni jako největší suverén. Ani jednou se nemusel dívat na záda svého soupeře. Druhý skončil domácí Zdeněk Simota, který podlehl pouze Holubovi a bronzový byl Martin Málek z Březolup. Závod Mistrovství České republiky v kategorii 125 ccm vyhrál rovněž neporažen Pavel Kuchař z pražské Markéty. Druhý byl Filip Šifalda a třetí Michal Baštecký.

Český Přebor pokračuje třetím kolem v sobotu v Plzni

Snad všechny kouty České republiky letos objede seriál českého Přeboru jednotlivců. Po prvním závodě v Chabařovicích a druhém v severomoravské Kopřivnici zamíří už tuto sobotu na závod Čech do Plzně. Součásti plzeňského Přeboru bude i další závod Mistrovství ČR 125 ccm na klasické dráze. Přihlášeno je hned sedmnáct jezdců a na řadu přichází rozpis pro osmnáct jezdců. 

Pardubickou první ligu ukončil déšť

Pouze patnáct jízd se podařilo odjet včera večer na svítkovské ovále v závodě první ligy, který sem byl přenesen ze Svitav. Deštivé počasí kropilo od poloviny závodu nadmíru potřeby a tak byl závod ukončen. Vítězem se stal první domácí tým Zlaté přilby. Jezdci s koněm na hrudi obsadili na své dráze i druhou pozici s druhým týmem. Třetí příčka padla nakonec na Markétu Praha. Suverénem závodu byl domácí Tomáš Suchánek, který vyjel ve čtyřech jízdách plný počet patnácti bodů.

Markéta vítězí na Markétě

Druhý závod 1. ligy družstev na pražské Markétě se dnes večer stal kořistí domácího týmu. Druhá skončila o pouhé tři body Zlatá přilba Pardubice a bronz si do slovenské Žarnovice odváží tamní Speedway Club. Skvělý výkon předvedl v domácích barvách Ondřej Smetana, který vybojoval čtrnáct bodů. Stejně na své konto připsal pardubický Tomáš Suchánek. Třetí závod je na programu už zítra od 18 hodin v Pardubicích.

Druhým kolem pokračuje v Praze 1. liga

Po Kopřivnickém Comebacku je na řadě již zítra další pokračování mistrovských soutěží v České republice. Na pražské Markétě se bude zítra bojovat o body v 1. lize. Na start se postaví čtyři týmy. Domácí Markéta Praha, Speedway Club Žarnovica, sojený klub ZP Pardubice 2 a AK Slaný a v neposlední řadě ZP Pardubice.

Málek a Franc si vezou z kopřivnického comebacku výhry

Josef Franc ovládl dnešní Přebor České republiky jednotlivců na kopřivnickém ovále. Comeback kopřivnických pořadatelů mezi pořadatelé mistrovských závodů dopadl vskutku na jedničku. Skvěle připravená dráha vydržela neuvěřitelných 28 jízd. Početné publikum, které se bez mála blížilo třem tisícům vidělo mnoho zajímavých soubojů. V Přeboru skončil druhý Maďar Norbert Magoši, který v rozjezdu porazil Ondřeje Smetanu, který si odváží bronz, Martina Málka a bulharského Milena Maneva. Nadstavbou dnešního závodu byl druhý Memoriál Michala Matuly, který se jel na dvě semifinále a finále. Finálovou jízdu ovládl a 2. Memoriál Michala Matuly zvítězil Martin Málek, který jako jediný dokázal dnes na kopřivnické dráze porazit Josef France. Franc dojel ve finále na druhém místě a bronzový byl Norbert Magoši.

Obnovená plochodrážní premiéra se blíží

Už zítra zaburácejí půllitrové motorky bez brzd opět na kopřivnickém plochodrážním ovále. Na letním stadionu finišují přípravy a podobu už dostála i startovní listina, která obsahuje celých devatenáct jmen.

Eduard Krčmář slaví titul v juniorech

Poslední rok v juniorském věku si Eda Krčmář zpestřil tím, že vybojoval plný počet patnácti respektive osmnácti body. Zajistil si tak letošní titul v juniorech. Druhý byl ve středu v Pardubicích Zdeněk Holub a bronzový Filip Hájek. V celkové klasifikaci vyhrál Eda Krčmář, druhý skončil Patrik Mikel a z bronzu celkově se raduje Filip Hájek. Staronovým šampiónem juniorů do 19 let se po sečtení všech bodů stal Patrik Mikel, druhý skončil Ján Mihálik a třetí příčka připadla Josefu Novákovi. Vložený, neboli nadstavbový závod, již čtrnáctý ročník Memoriálu Jiřího Marxe se stal kořistí rovněž Edy Krčmáře, druhý skončil Zdeněk Holub a třetí pak FIlip Hájek. No a nakonec závod 125 ccm na klasické dráze ovládl s plným počtem bodů Filip Šifalda.

V Pardubícíh o juniorské body

Hned tři závody se jedou zítra v Pardubicích. Třetí závod juniorského Mistrovství republiky, druhý podnik Mistrovství ČR do 125 ccm na klasické dráze a v neposlední řadě vložený závod Memoriálu Jiřího Marxe, ve kterém se představí tři nejlepší junioři dne a tři nejlepší celkové klasifikace. Závody startují první jízdou v 18:15. Prvenství v juniorech hájí Eduard Krčmář.

V Pardubícíh o juniorské body

Hned tři závody se jedou zítra v Pardubicích. Třetí závod juniorského Mistrovství republiky, druhý podnik Mistrovství ČR do 125 ccm na klasické dráze a v neposlední řadě vložený závod Memoriálu Jiřího Marxe, ve kterém se představí tři nejlepší junioři dne a tři nejlepší celkové klasifikace. Závody startují první jízdou v 18:15. Prvenství v juniorech hájí Eduard Krčmář.

Pardubice ovládly i premiéru 1. ligy

Odložená prvoligová premiéra letošní sezóny se stala v Žarnovici kořistí ZP Pardubice. Druhé místo vybojovali jezdci Markéty Praha a bronz patřil domácímu Speedway Clubu. Nejlepším jezdcem závodu se stal Ondřej Smetana z Markéty Praha a Patrik Búri z domácího týmu, kteří vybojovali třináct bodů.

Pardubičtí si ze Slovenska vezou extraligovou výhru

Výhru v extralize na slovenském území si domů vezou jezdci Pardubic. Ti vyhráli v neděli bez větších problémů s náskokem jedenácti bodů. Druhá skončila Markéta Praha a z bronzu se radoval 3ton Slaný. Oslabený o Martina Vaculíka domácí tým SC Žarnovica obsadil poslední pozici. Nejlepším jezdcem závodu se stal polský jezdec v barvách SC Žaranovice Adrian Gala, který si odbyl v české extralize svou premiéru.

Velmi vyrovnanou Extraligu ve Slaném ovládla Markéta Praha

Velmi vyrovnanou doslova a do písmene, jak praví nadpis. Všechny čtyři týmy srdnatě bojovali o prvenství, ale i o další umístění až do konce. Před kamerami Ceraes TV neudělal jistě nikdo ostudu. Vítězem se nakonec stali jezdci AK Markéta Praha, kde vybojoval nejvíce bodů Sebastian Ulamek, Druhý skončil domácí AK 3ton Slaný s největší svou oporou Mateuszem Szczepaniakem na čele. Z bronzu se tentokrát radovala Speedway Club Žarnovica, jejichž Martin Vaculík vybojoval neskutečných dvacet bodů. Kartu černého Petra si ve dnešním závodě vybrala AMK Zlatá přilba Pardubice, kde byl znovu nejlepším jezdcem s jedenácti body Václav Milík. Závod jste mohli sledovat ať už na naších stránkách, nebo na stránkách Cereas Speedway TV a tam ho najdete i zpětně teď. 

Extraliga živě ze Slaného

Featured Video Play Icon

Živě bude zítra díky firmy Cereas vysílána Extraliga družstev ze Slaného. Celý přenos najdete jak na webu Cereas, tak i na našich stránkách buďto zde v horní části článku, nebo v článku samotném. Dnes byly také uzavřeny startovní listiny všech týmu a my vám je nabízíme v tomto příspěvku. Závod startuje v 18 hodin a pokud nestihnete do Slaného přijet určitě skvělý extraligový závod sledujte v živém přenosu. Tabulku Extraligy vede zatím Markéta Praha, před ZP Pardubice a slovenskou Žarnovici.

V sobotu startuje ve Svitavách 1. liga

První liga družstev odstartuje prvním závodem ze čtyř plánovaných ve Svitavách. Rozpis pro pět čtyřčlenných týmu bude mít ve Svitavách svou premiéru. Jednoznačnými favority jsou pardubičtí obhájci titulu, kteří nasazují ve svým prvním týmu silnou sestavu. Kdo jim bude šlapat na paty? To se dozvíte už zítra ve Svitavách od 14 hodin.

Vítězstvím Zlaté přilby skončilo třetí kolo Extraligy

V neděli se na ovále ve slovenské Žarnovici jelo už třetí kolo Československé extraligy družstev. Vítězem se stali tentokrát jezdci AMK ZP Pardubice s náskokem tří bodů na druhou Markétu Praha. Bronz vybojovali domácí Žarnovičtí, když jim stříbro uteklo o jediný bod. Roli černého Petra plnil dne 3ton Slaný, který jel bez své opory Edy Krčmáře . Nejlepším jezdcem závodu se stal domácí miláček a třetí muž Mistrovství světa Martin Vaculík. Naopak smolařem byl nejlepší český jezdec Václav Milík, který po souboji s Polák Burzou utrpěl zranění a závod nedokončil. O jeho zdravotním stavu Vás budeme informovat.