Archív kategorie

Fotoreportáž Petra Makuševa z SGP v Praze

Ještě jednu vzpomínku na pražskou Speedway Grand Prix Vám naše stránky přináší. Dlouholetý fotograf a náš spolupracovník Petr Makušev nafotil skvělé snímky a vy se pomoci nich můžete vrátit na Markétu a zavzpomínat na skvělý závod, který vyhrál Fredrik Lindgren ve strhujícím finále.

Fotoreportáž Petra Makuševa z SWC v Leszně

Náš dlouholetý fotograf Petr Makušev nechyběl ani při finále Speedway World Cupu 2017 v polském Leszně, kde brali už osmé zlato domácí Poláci. Jak zachytil polské vítězné tažení on svým fotoaparátem najdete v této galerii.

Fotoreportáž Petra Makuševa z pražské Grand Prix

Nadšení z třetího místa českého reprezentanta Václava Milíka při sobotním Speedway Grand Prix ještě zdaleka neopadlo a asi ještě dlouho neopadne. My Vám teď přináším nádhernou fotoreportáž od našeho dlouholetého spolupracovníka fotografa Petra Makuševa.

Fotoreportáž Petra Makuševa z plzeňských dvojic

O výsledku z pondělního Mistrovství České republiky dvojic jsme Vás informovali ZDE. Nyní se můžete podívat na parádní snímky od našeho dlouholetého fotografa Petra Makuševa, jak průběh celého podniku zachytil on.

Fotoreportáž Lenky Rejdové z Pardubic

Včerejší nepovedený závod Přeboru České republiky v Pardubicích zachytila na několika fotografiích naše nová spolupracovnice fotografka Lenka Rejdová. Vy se již nyní můžete podívat, jak to včera v Pardubicích vypadalo objektivem Lenky.

Fotoreportáž Jana Klatovského z Almaty

Trochu netradiční fotoreportáž  a ještě netradičnější fotograf. Jan Klatovský se z redakcí Speedway Fakta podělil o několik fotek z okolí stadiónu Medeu v Almaty, kde se o víkendu pojede pátý a šestý podnik Ice Speedway Gladiators. Jan Klatovský a jeho tým přiletěl včera. 

Fotoreportáž Petra Makuševa z Mělic

V sobotu se v Mělicích jel předposlední závod Mistrovství České republiky družstev na ledě. Jak tento podnik, který se stal kořistí ZP Pardubice viděl svým objektivem Petr Makušev se můžete podívat právě v tomto příspěvku.

Fotoreportáže Petra Makuševa z víkendových ledů

V sobotu odstartovala na rybníku v Osečné – Chrástné soutěž družstev, kde své vítězství zaznamenala dvojice Jan Klauz – Lukáš Volejník. Skvěle se však už v sobotu blýskl Lukáš Hutla, který svou skvělou formu přenesl i do nedělního závodu v Holicích a vyhrál, čímž si zajistil titul vícemistra České republiky na ledě. Boje na dvou přírodních oválech zachytil také svými nádhernými snímky náš fotograf Petr Makušev.

Fotoreportáž Petra Makuševa z Holic

Fotoreportáž Petra Makuševa z Osečné – Chrástné

Smršť fotek na Speedway Fakta

První víkend ledařské sezóny v České republice je za námi a my už známe nového mistra v zimní podobě ploché dráhy. V Kopřivnici se jim stal Jan Klatovský. Jeho, ale i ostatní boje můžete shlédnout ve čtyřech fotoreportážích našich fotografů Tomáše Bůžka, Mirka Galii, Petra Makuševa a Jana Kobzaně. 

Fotoreportáž Petra Makuševa z Větřkovické přehrady

Fotoreportáž Mirka Galii z Větřkovické přehrady

Fotoreportáž Tomáše Bůžka z Větřkovické přehrady

V neděli se na Větřkovické přehradě odjel druhý závod Mistrovství České republiky jednotlivců. Při své premiéře na tomto místě získal Jan Klatovský plný počet jeden a dvaceti bodů a radoval se z letošního titulu Mistra ČR na ledové ploché dráze, který získal již počtvrté. Při své premiéře se představil také náš nový fotograf Tomáš Bůžek na jehož fotografie se můžete podívat v této fotoreportáži.

68. Zlatá přilba ve fotografiích Petra Makuševa

Dnes je tomu týden, co se odjela 68. Zlatá přilba v Pardubicích. Díky Emila Sajfutdinova zamířila do Ruska. Vy se teď můžete vrátit o týden zpět a pokochat se skvělými fotkami od Petra Makuševa.

Zlatá stuha 2016 ve fotografiích Petra Makuševa

Den po Mistrovství světa se na dráze ve Svítkově jela tradiční již 42. Zlatá stuha juniorů, která se stala kořistí Dána Frederika Jakobsena. Současně s tímto podnikem jsme mohli vidět i již 3. Jawa Cup. Všechno tohle si můžete prohlédnou ve fotografiích Petra Makuševa na našich stránkách.

Mistrovství světa juniorů ve fotografiích Petra Makuševa

Závod Mistrovství světa juniorů v pátek v Pardubicích ovládl Francouz Dmitri Bergé. Jak tento večer viděl svým objektivem náš spolupracovník fotograf Petr Makušev se můžete podívat v této fotoreportáži.

Jak viděl tu dvacátou Petr Makušev

Již po dvacáté se na pražské Markétě jelo Speedway Grand Prix. Nechyběl u toho ani náš dlouholetý spolupracovník fotograf Petr Makušev. Jeho skvělými snímky se teď můžete pokochat na našich stránkách.

Fotoreportáž Petra Makuševa z 67. Zlaté přilby

Plochodrážní svátek je již za námi, ale vy se můžete díky skvělým snímkům Petra Makuševa na chviličku do parádní atmosféry nedělního podniku vrátit. Celý průřez závodu najdete v této fotoreportáži.

Juniorské fotoreportáže Petra Makuševa

Dva juniorské závody v Pardubicích jsou již minulostí a my se teď můžeme jen těšit na zítřejší Zlatou přilbu. Díky naším stránkám a hlavně Petru Makuševovi však můžete na tyto dva krásné závody zavzpomínat v jeho fotoreportážích.