Archív kategorie

Živě ze Zlaté stuha na Speedwaylive

Již zachvíli startuje v Pardubicích prvním závodem o Zlatou stuhu plochodrážní svátek. Živý textový přenos můžete sledovat na přátelském webu Speedway live. Pokud tedy nemůžete navštívit přímo místo dění, neváhejte a sledujte on-line přenos právě na Speedway live.

Živě z pražské Markéty

speedwayliveDnešní první semifinalový závod Extraligy družstev můžete sledovat v on-line přenosu na webu Speedwaylive.eu. Pokud se tedy na Markétu nechystáte, neváhete si kliknout ZDE a sledujte průběh závodu na svém mobilu, tabletu či jiném zařízení.

46. Memoriál Luboše Tomíčka živě

Pondělní 46. Memoriál Luboše Tomíčka můžete sledovat také v živém textovém přenosu. Odkaz najdete ZDE nebo v horním menu v sekci Živě. Těšíme se na Vaší návštěvu. Závod startuje v pondělí 8. 9. 2014 v 19 hodin.

Živě z pražské Markéty

Dnešní Přebor České republiky jednotlivců můžete také sledovat na našich stránkách v živém on-line přenosu. Pokud jste se tedy na Markétu dnes nevypravili, nesmutněte. My vám přineseme výsledky v textovém přenosu. Pro sledování navštivte buď odkaz v horním menu (ŽIVĚ!), nebo přímo klikněte ZDE.

Živě z Prahy na Speedway Live

speedwayliveJako každoročně i letos bude náš spřátelený web www.speedwaylive.eu přinášet živé textové přenosy z plochodrážních závodů až do vašich počítačů, mobilů či tabletů. Pokud tedy nemůžete na Markétu zavítat, neváhejte a navštivte Speedway Live a sledujte průběh prvního letošního extraligového podniku.

Finále extraligy na SpeedwayLive.eu!

logo.pngPrávě teď začíná v Pardubicích první finálové klání letošní extraligy družstev. Ani letos u toho nemůže chybět zástupce projektu SpeedwayLive.eu a proto Vám již nyní Martin Klindera servíruje aktuality ze stadionu. Stačí kliknout na www.speedwaylive.eu a z pohodlí domova sledovat jestli do dvojzávodu vystartuje lépe domácí Zlatá přilba, nebo pražský Olymp.

Semifinále domácí extraligy na SpeedwayLive.eu!

logo.pngJiž za tři hodiny vypukne v Pardubicích bitva o propustku do letošního finále MČR družstev – Extraligy. O postupujícím rozhodne jediné utkání a proto jak domácí AMK Zlatá přilba tak hosté z AK CEREAS Slaný pořádně nazbrojili. Chcete vědět jak to dopadne? Otevřete si po 18:00 náš web www.speedwaylive.eu!

Boj o světové medaile online

logo.pngV 15 hodin začíná v Pardubicích finále Mistrovství světa juniorských družstev. O světové medaile se s Polskem, Austrálií a Dánskem utkají i čeští jezdci. Kdo si na krk pověsí jakou medaili, můžete sledovat na speedwaylive.eu.

Extraliga online na speedwaylive.eu

logo.pngNa Markétě dnes v 18 hodin končí základní část extraligy, když domácí PSK Olymp vřele přivítá hosty ze slánského Cereasu. Oba týmy nominovaly jen české závodníky a vy, pokud se do šestého pražského obvodu nevydáte osobně, můžete vývoj závodu sledovat na speedwaylive.eu.

Extraliga ze Mšena online

logo.png

Už čtvrtý online přenos za posledních pět dní je pro Vás nachystán dnes na Speedway Live. Tentokrát míříme do Mšena, kde se domácí v odloženém závodě utkají s Cereasem Slaný v zásadní bitvě o extraligové medaile. Začínáme v 17 hodin.

Testmatch mladíků na Speedway Live

logo.pngVe středu od 17 hodin se v Pardubicích střetnou juniorské týmy České republiky a Polska, aby se ve vzájemném souboji co nejlépe připravili na finále Mistrovství světa juniorských družstev, které do Pardubic zavítá 28. září. Dnešní testmatch sledujte online na speedwaylive.eu.

Extraliga ze Slaného online

logo.pngKlíčový okamžik celé sezony mají před sebou týmy Cereasu Slaný a Greplu Mšeno, které se ve vzájemném souboji utkají o semifinále domácí extraligy. Oba celky nominovaly silné sestavy, a tak o drama nebude nouze, jak se budete moci přesvědčit online prostřednictvím speedwaylive.eu.

Mistrovství Slovenska na speedwaylive.eu

logo.pngDnes odpoledne bude v Žarnovici korunován nový mistr Slovenské republiky. Jak se bude v mezinárodní konkurenci dařit pětici českých jezdců můžete od 15 hodin sledovat online na speedwaylive.eu.

Mistrovství světa juniorů živě na SpeedwayLive.eu

logo.pngZa necelé tři hodiny startuje v britském Bervicku první jízda druhého letošního finále Mistrovství světa juniorů do 21 let. Mezi šestnáctkou nasazených jezdců má Česká republika také své želízko v ohni, barvy naší státní reprezentace zde bude hájit pardubický Václav Milík. Spolu s ním je na stadionu také Andrea Moravcová, která vám závod zprostředkuje prostřednictvím webu www.speedwaylive.eu.

Challenge ME jednotlivců živě na SpeedwayLive.eu!

sec_1.jpglogo.pngJiž za necelé dvě hodiny vypukne ve slovenské Žarnovici souboj o 9 míst v letošním finálovém seriálu ME jednotlivců. Také Česká republika bude mít v závodě své želízko v ohni když barvy naší reprezentace bude hájit Zdeněk Simota. Jak to dopadne? To se dozvíte mezi prvními díky přímému přenosu na webu SpeedwayLive.eu, kterým vás provede Roman Fusatý.

Slánská extraliga online

logo.pngDo Slaného dnes k extraligovému závodu zajíždí Zlatá přilba Pardubice. Jak se jí bude v královském městě dařit, můžete sledovat tradiční formou na speedwaylive.eu. Začínáme v 18 hodin.

ME juniorských družstev na SpeedwayLive.eu!

fim_europe.gifdivisov.giflogo.png

Když se německý Pfaffenhofen vzdal pořadatelství semifinále mistrovství Evropy juniorských družste, přihlásil se k organizaci závodu pořadatelský sbor ze středočeského Divišova. O tom, kdo postoupí do finálového závodu v polském Opole se tak bude rozhodovat v České republice – dokáže naše reprezentace využít domácí prostředí? Sledujte živě na www.speedwaylive.eu!

Testmatch bude na Speedway Live

logo.pngDo Prahy přijedou za přípravou před červencovým Monster Speedway World Cupem Poláci, jak se proti nim bude dařit českému národnímu týmu, můžete online sledovat v tradiční podobě na speedwaylive.eu. Vaše oblíbená cesta k nejrychlejším výsledkům je rovněž na facebooku a twitteru.

Mšenská extraliga na Speedway Live

logo.pngDomácí extraliga pokračuje dnes ve Mšeně čtvrtým letošním závodem. Za nápravou škod způsobených domácí prohrou s Olympem Praha přijede ve hvězdné sestavě Zlatá přilba Pardubice, která má v týmu držitele 25 národních titulů. Proti ní se postaví domácí Grepl s debutujícím Rory Schleinem. Veškeré dění můžete sledovat live prostřednictvím webu speedwaylive.eu.

První odveta letošní extraligy na SpeedwayLive.eu

logo.pngPřed malou chvílí odstartovala první jízda extraligového závodu mezi týmy AMK Zlatá přilba Pardubice a PSK Olymp Praha. Tyto týmy se letos poprvé střetly hned v úvodním ligovém kole a na jeho konci se rozešly smírným výsledkem 45:45. Jak tomu bude dnes a kdo si připíše bonusový bod? Sledujte živě na SpeedwayLive.eu.