Archív kategorie

Pardubičtí si ze Slovenska vezou extraligovou výhru

Výhru v extralize na slovenském území si domů vezou jezdci Pardubic. Ti vyhráli v neděli bez větších problémů s náskokem jedenácti bodů. Druhá skončila Markéta Praha a z bronzu se radoval 3ton Slaný. Oslabený o Martina Vaculíka domácí tým SC Žarnovica obsadil poslední pozici. Nejlepším jezdcem závodu se stal polský jezdec v barvách SC Žaranovice Adrian Gala, který si odbyl v české extralize svou premiéru.

Velmi vyrovnanou Extraligu ve Slaném ovládla Markéta Praha

Velmi vyrovnanou doslova a do písmene, jak praví nadpis. Všechny čtyři týmy srdnatě bojovali o prvenství, ale i o další umístění až do konce. Před kamerami Ceraes TV neudělal jistě nikdo ostudu. Vítězem se nakonec stali jezdci AK Markéta Praha, kde vybojoval nejvíce bodů Sebastian Ulamek, Druhý skončil domácí AK 3ton Slaný s největší svou oporou Mateuszem Szczepaniakem na čele. Z bronzu se tentokrát radovala Speedway Club Žarnovica, jejichž Martin Vaculík vybojoval neskutečných dvacet bodů. Kartu černého Petra si ve dnešním závodě vybrala AMK Zlatá přilba Pardubice, kde byl znovu nejlepším jezdcem s jedenácti body Václav Milík. Závod jste mohli sledovat ať už na naších stránkách, nebo na stránkách Cereas Speedway TV a tam ho najdete i zpětně teď. 

Extraliga živě ze Slaného

Featured Video Play Icon

Živě bude zítra díky firmy Cereas vysílána Extraliga družstev ze Slaného. Celý přenos najdete jak na webu Cereas, tak i na našich stránkách buďto zde v horní části článku, nebo v článku samotném. Dnes byly také uzavřeny startovní listiny všech týmu a my vám je nabízíme v tomto příspěvku. Závod startuje v 18 hodin a pokud nestihnete do Slaného přijet určitě skvělý extraligový závod sledujte v živém přenosu. Tabulku Extraligy vede zatím Markéta Praha, před ZP Pardubice a slovenskou Žarnovici.

Vítězstvím Zlaté přilby skončilo třetí kolo Extraligy

V neděli se na ovále ve slovenské Žarnovici jelo už třetí kolo Československé extraligy družstev. Vítězem se stali tentokrát jezdci AMK ZP Pardubice s náskokem tří bodů na druhou Markétu Praha. Bronz vybojovali domácí Žarnovičtí, když jim stříbro uteklo o jediný bod. Roli černého Petra plnil dne 3ton Slaný, který jel bez své opory Edy Krčmáře . Nejlepším jezdcem závodu se stal domácí miláček a třetí muž Mistrovství světa Martin Vaculík. Naopak smolařem byl nejlepší český jezdec Václav Milík, který po souboji s Polák Burzou utrpěl zranění a závod nedokončil. O jeho zdravotním stavu Vás budeme informovat.

Markéta Praha vyhrála i druhý závod Extraligy

Dnes se v Praze na Markétě jelo druhé kolo české Extraligy. Z vítězství se opět radovali jezdci domácí pražské Markéty, když vybojovali padesát bodů. Vyrovnané výkony předvedli v týmu vítězů Josef Franc a  Sebastian Ulamek. Avšak Ondřej Smetana a Zdeněk Holub nebyli vůbec pozadu, což dovedlo pražský tým k výhře. Druhé místo patřilo ZP Pardubice, kde chybě citelně Václav Milík, který startoval v prvním závodě švédské Elitserien za Indianernu Kumla. Ani vyrovnané výkony Tomáše Suchánka, Hynka Štichauera a náhradníka Tomasze Jadrzejaka na Markétu nestačily. Třetí příčka padla na 3ton Slaný, kde se výrazně předvedl jen Eduard Krčmář. Také poslední Žarnovica postrádala svého lídra, jelikož Martin Vaculík startoval dokonce ve stejném závodě jako Václav Milík ve Vetlandě. Žarnovičtí mladíci dokázali vyjel jen tři body.

Dnes pokračuje Extraliga družstev

Druhým kolem dnes pokračuje na pražské Markétě česká plochodrážní Extraliga družstev. Vedení z prvního kola v Pardubicích drží Markéta Praha, která už bude mít v sestavě Zdenka Holuba, naopak Matěj Kůs stále marodí. Oslabené budou Pardubice a Žarnovica. Jejich hvězdy v podobě Václava Milíka a Martina Vaculíka zahajují dnes prvním kole švédskou ligu. Pardubice však doplňují místo Vaška neméně kvalitního borce z Polska. Žarnovica se naopak obrátila na Martina Gavendu a Maďara Jozsefa Tabaku. Závod startuje dnes od 18 hodin.

První Extraligu vyhrála Markéta Praha

Markéta Praha se stal vítězem prvního závodu české extraligy družstev, která se jela dnes v Pardubicích. Praha předčila domácí tým Pardubic o pouhé dva body. Třetí místo patřilo v závodě nováčkovi v soutěži SC Žarnovica. To si však vybojovali až v rozjezdu, kdy Martin Vaculík porazil slánského Eduarda Krčmáře.

V Pardubicích startuje Extraliga družstev

Prvním kolem odstartuje ve čtvrtek na ovále v Svítkově v Pardubicích letošní ročník plochodrážní české Extraligy družstev. Na start se postaví obhájci loňského roku ZP Pardubice, Markéta Praha, 3ton Slaný a taky nováček ze slovenské Žarnovice. Závod startuje v 18 hodin.

Speedway Club Žarnovica představila sestavu na Extraligu

To, že slovenský tým Speedway Clubu Žarnovica bude startovat v letošním ročníku české plochodrážní Extraligy a vrazí jí punc Československa Extraliga je již známo delší dobu. V minulých dnech vedení jediného slovenského celku oznámilo svou soupisku. Ohrozí tento silný tým české kluby? Na to si musíme počkat až do prvních bojů, ovšem soupiska je k dispozici na našem webu již teď.

I poslední kolo ovládly Pardubice

I v posledním kole letošní Extraligy družstev se dnes v Praze na Markétě staly vítězem Pardubice. Potvrdily tak, že je letošní titul ve správných rukou. Nejlepší výkon za Pardubice podal Vašek Milík, který vyjel plný počet patnácti bodů. Druhá skončila Markéta Praha a může slavit stříbrnou medaili z letošní Extraligy. Z bronzu se raduje 3ton Slaný, který byl třetí i v dnešním závodě. Na posledním místě skončili ostatně jako pokaždé letos jezdci BP Teamu.

Poslední kolo extraligy už zítra v Praze

Poslední kolo naší plochodrážní extraligy je na programu již zítra to je v neděli 9. října v Praze na Markétě. ZP Pardubice už svůj titul oslavila včera na svém svítkovském stadiónu. Boje o druhé a třetí místo jsou však stále v plném proudu. Lépe jsou na tom jezdci Markéty Praha, kteří po sedmém kole mají náskok dvou bodů a na svého rivala ze Slaného. Pardubice se postaví na start pražského závodu už bez Aleše Drymla, který se z plochou dráhou rozloučil včera. To však nic nemění na síle letošního mistra. Praha bude spoléhat na v Pardubicích skvělého Matěje Kůse, ale taky na Pepeho France. 3ton Slaný se bude již tradičně opírat hlavně o Edu Krčmáře a Poláka Jakuba Jamróga. BP tým, tedy složený tým Březolup a Plzně už může jen překvapit a poprvé si na své konto připsat lepší než čtvrté místo. Závod startuje ve 14 hodin slavnostním nástupem.

Předposlední závod vyhrály Pardubice

Původně plánovaný na středu, ovšem pro nepříznivé počasí přesunutý na včerejší večer závod sedmého kola české plochodrážní extraligy družstev opanovali na domácí dráze až v rozjezdu Pardubice. V pardubickém závodě se skvěle vedlo Matěji Kůsovi z pražské Markéty. V základní části táhl pražany k vítězství. Rozjezd musel bát vypsán, jelikož oba týmy nasbírali shodně po čtyřiceti bodech. Markéta Praha si tímto polepšila v boji o druhou příčku celkové klasifikace před Slaným, který skončil třetí. V celkové klasifikaci se už raduje z mistrovského titulu tým Pardubic. Na druhém místě je s devatenácti body Markéta Praha, o dva body méně má 3ton Slaný. Poslední závod se jede již tuto neděli v Praze na Markétě

Dnešní Extraliga je přeložena na pátek

​Dnešní závod Extraligy družstev byl vzhledem k počasí, které poškodilo v minulých dnech dráhu a nevyvíjí se dobře ani během dnešního dne přeložen. Náhradní termín byl stanoven na pátek 7. 10. 2016 kdy by se měl uskutečnit od 18:00. Na tento den se také přesouvá oficiální rozloučení Aleše Drymla se závodní kariérou.

Předposlední kolo Extraligy v Pardubicách

Sedmé kolo, předposlední v letošním ročníku naší Extraligy, ale hlavně taky poslední závod pardubického, ale i reprezentačního kapitána posledních let Aleše Drymla. Tak přesně tyto podtitulu slibuje středeční závod v Pardubicích. Zlatá přilba Pardubice si zajistila letošní titul již v minulém kole na dráze jihomoravských Březolup. Boje o stříbro a bronz mezi Markétou Praha a 3ton Slaný jsou v plném proudu. Závod startuje v 18 hodin a pořadatelé slibují nadstandardní kolo extraligy. Proto neváhejte a přijďte povzbudit právě ten svůj tým a podívat na poslední jízdy Aly Dryml.

Zlatá přilba slaví titul v Extralize

Ani v šestém kole Extraligy družstev se nepodařilo pražské Markétě udolat Pardubice, které si vítězstvím v Březolupech zajistili už dvě kola před koncem soutěže letošní titul. Nesmírně vyrovnaný závod před početným publikem nakonec Pardubice vyhrály a předčasně mohly slavit. Druhá Markéta Praha po celou dobu závodu skvěle vzdorovala a brala Pardubicím body jak jen to šlo. Nakonec to však nestačilo a skončila druhá. Druhý boj se sváděl mezi Slaným a domácím týmem BP. Lépe z něj nakonec o bod vyšli Slánští. V celkové klasifikaci vede a z titulu se raduje ZP Pardubice, druhá je o bod před Slaným Markéta. Březolupsko – Plzeňský team je beznadějně poslední.

Březolupy uvidí šesté kolo extraligy

Už šesté kolo naší nejvyšší ligové soutěže uvidí zítra v den stántního svátku jihomoravské Březolupy. Všechny týmy nasazují to nejlepší, co mají teď k dispozici. Největšími favority jsou však Pardubice, které v čele z Václavem Milíkem coby novopečeným Mistrem ČR jednotlivců i dvojic a vícemistrem Evropy miří za ziskem titulu. Závod startuje ve 14 hodin.

Ve Slaném vyhrály hlavně díky Milíka Pardubice

ceska-republikazppardubiceVítězem včerejšího extraligového kola ve Slaném se stali opět Pardubice.Jejich tým nasbíral o dva body více než druhá Markéta Praha a sedm než třetí tým domácího 3ton Slaný. Poslední místo patřilo BT teamu, tedy složeného týmu Březolup a Plzně. V závodě znovu exceloval pardubický Václav Milík se ziskem 19 bodů.

Extraliga pokračuje dnes ve Slaném

ceska-republikaakslanyDnes od 17 hodin pokračuje ve Slaném nejvyšší plochodrázní liga. Jednotlivé týmy jsou znovu nazbrojeny a jejich sestavy slibují zajímavé boje.

Pardubice s přehledem vyhrály

Jasné vítězství zaznamenaly Pardubice ve svém domácím závodě české extraligy. Ve čtvrtém kole vyhráli s náskokem devíti bodů na druhou Prahu. Bronz si z Pardubic odváží 3ton Slaný a opět na poslední pozici skončili koaliční BP team. Zcela neporažen byl v tomto podniku Václav Milík a i přesto, že nastoupil jen ve čtyřech jízdách, stal se nejlepším jezdcem. Parádní výkony předvedli ještě další domácí Tomáš Suchánek, či Josef Franc z Prahy nebo Jakub Jamróg ze Slaného, kteří měli více bodů, ale ve více jízdách. 

Slaný vyhrál zkrácený závod

Slaný – (Aktualizováno) Dnes se na dráze v Slaném odjelo třetí kolo české Extraligy družstev. Jeho vítězem se stal domácí tým 3ton Slaný, když po třinácti odjetých jízdách měl na svém kontě 24 bodů. Druhé Pardubice vybojovali o bod méně a třetí byla Markéta Praha, která měla bodů 21. Závod byl předčasně ukončen z důvodu deště. Chvíli se čekalo, ale nakonec Jury závodu rozhodla o ukončení. Neporažení byli ve všech svých třech jízdách pardubičtí Aleš Dryml a Václav Milík. V tabulce vede ZP Pardubice, před Slaným a Prahou.