Archív kategorie

Fogo Power vyhrálo i poslední závod Best Pairs

I poslední závod Speedway Best Pairs se stal jasnou záležitostí dvojice Fogo Power. Druhé místo vybojovali ve třetím a zároveň posledním závodě jezdci Ekantor.pl team a z bronzu se raduje dvojice Trans FM Pro Race. Dvojice Starkom Racing s Václavem Milíkem skončila poslední, když všech deset bodů vyjel pro dvojice právě Vašek.

Fogo Power ovládlo i druhý závod

Druhý závod Speedway Best Pair se jel v pátek večer na dráze v polském Rzeszówě. I tady se na nejvyšší stupíne postavil tým Fogo Power ve složení Hampel, Sajfutdinov, Kolodziej. Druzí skončili jezdci ekantor.pl a z bronzu se raduje Monster Energy. Václav Milík tentokrát v barvách Starkom nenastoupil.

Fogo Power vyhrálo první závod

Dnes bylo v Toruni odstartováno letošní Best Pairs a klasická plochodrážní sezóna vůbec. V prvním závodě vyhráli jezdci týmu Fogo Power ve složení Emil Sajfutdinov, Jarek Hampel a Janusz Kolodziej. Druhou pozici vybojovalo družstvo Trans MF Pro Race team, jehož barvy hájili Martin Smolinski, Leon Madsen a Andževs Lebeděvs. Poslední místo na stupních vítězů si vybojovali jezdci Monster Energy Speedway Team, jehož barvy hájili Greg Hancock, Pawel Przedpelski a Jack Holder. V závdě představil i český jezdec Václav Milík, který v barvách týmu Starkom Racing Team vybojoval osm bodů a skončili společně s Maxem Frickem a Glebem Čugunovem čtvrtí.

Montser team vyhrál v Gniezně, celkovým vítězem Fogo Power

Monster Energy team se stal vítězem posledního závodu Speedway Best Pairs roku 207. Sedmnáct bodů pro ně vyjel Tai Woffinden. Druhý byl v závodě v Gniezně tým Fogo Power, který si zajistil i celkové prvenství. V tomto týmu zajela vyrovnaný závod dvojice dvojice Bartosz Zmarzlik a Przemyslaw Pawlicki. Bronz bere v Gniezně Nice Racing, za který podal nejlepší výkon Artiom Laguta. V celkové klasifikaci vyhrál Fogo Power, před Boll Team a Monster týmem.

Fogo Power vyhrálo i podruhé

I ve druhém závodě Speedway Best Pairs, který se jel ve čtvrtek v německé Landshutu stáli na nejvyšším stupínku jezdci Fogo Power jmenovitě Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki a Przemyslaw Pawicki. Druhá byla dvojice Boll Teamu ve složení Jason Doyle, Grogorij Laguta  a Max Fricke. Poslední medaile připadla na tým Eko-Dir Speedway Team, který se musel obejít bez zraněného Václava Milíka. Jeli ve složení Andževs Lebeděvs a Szymon Wozniak. V celkové klasifikaci vede Fogo Power s plným počtem dvaceti bodů, druhý je Boll team a třetí zatím Eko-Dir Speedway Team. 

Druhý závod Speedway Best Pairs odložen

Dnes se měl na dráze v polském Gniezně odjet druhý díl seriálu Speedway Best Pairs. Bohužel počasí v Gniezně bylo jednoznačně proti. Sami to můžete vidět na obrázku v úvodu článku. Náhradní termín zatím nebyl určen. 

Fogo Power ovládlo první Best Pairs v Toruni

V polské Toruni byla závodem Speedway Best Pairs odstartována mezinárodní sezóna ploché dráhy. Vítězem úvodního závodu se stali jezdci Fogo Power ve složení Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik a Przemek Pawlicki. Druhé místo padlo ve finále na tým Boll Team, který startoval v obsadě Jason Doyle, Grigorij Laguta a Max Fricke. Poslední medailová pozice zbyla na Monstr energy Team, jehož barvy hájili Greg Hancock, Chris Holder a Pawel Przedpelski. Náš Václav Milík, který startuje za Eko Dir Speedway Team vybojoval šest bodů a se svým týmem byl pátý, ovšem o pouhé dva body za bronzovým Monster týmem. Nejlepším jezdcem závodu byl se čtrnácti body Bartosz Zmarzlik.

Speedway Best Pairs 2017 zná sestavy jednotlivých dvojic

Jeden z prvních letošních závodů na krátké ploché dráze bude první podnik Speedway Best Pairs 25. března v polské Toruni. Sestavy jednotlivých soukromých týmu, které se letošního ročníku účastní najdete v tomto článku. V jednom s týmů se představí také český nejlepší plochodrážník Václav Milík.

Fogo Power vítězí dnes i celkově

Ostrów (Polsko) – V Ostrówě v Polsku se jel včera třetí a zároveň poslední závod Best Speedway Pairs 2016. Vítězem dnes, ale i celkově se stali jezdci Fogo Power. Druhé místo dnes padlo na tým Eport2000.pl, který končí druhý i celkově. Třetí dnes skončili Nice sport a po dodatkové jízdě proti Monster Energy se mohli radovat z celkové třetí příčky. 

Fogo Power vyhrálo druhý závod Speedway Best Pairs

Landshut (Německo) – V německém Landshutu se jel již druhý závod Speedway Best Pairs 2016. Z vítězství se radoval tým Fogo Power ve složení Zmarzlik, Pi. Pawlicki a Musielak. Skvělý výkon předvedl Bartosz Zmarzlik, který vybojoval šestnáct bodů a byl i nejlepším jezdcem závodu. Na druhém místě  byla trojice Nice Racing a třetí místo patřilo v Landshutu Eport2000.pl.

Monster team nejlepší v Toruni

Toruň (Polsko) – Vítězi úvodního závodu Speedway Best Pairs v polské Toruni se stala dvojice Monster Energy ve složení Greg Hancock, Chris Holder a náhradník Pawel Przedpelski. Druhý byl Boll team s Martinem Vaculíkem, Nielsem Kristianem Iversenem a Patrykem Dudkem. Bronzové medaile si vybojovali jezdci Eport2000 Piotr Protasiewicz, Grzegorz Zengota a Janusz Kolodziej.

Dánsko triumfuje v Speedway Best Pairs

Třetí závod se stal kořistí dánské plochodrážní reprezentace. Druzí skončili Poláci a bronzoví se v posledním třetím závodě, který byl ukončen už po základní části pro nepříznivé počasí jezdci Ruska. V celkové a vlastně už konečné klasifikaci vyhráli jezdci Dánska, druhou příčku obsadili Poláci a bronz patří o dva body Rusku.

Rusko vyhrálo druhý díl Speedway Best pairs v Güstrowě

Tým Ruska ovládl druhý podnik Speedway Best Pairs, který tentokrát zavítal do německého Güstrowa. Druzí skončili v závodě jezdci Dánska a i nadále vedou v celkové klasifikaci. Bronz si z Německa odvážejí Poláci. Závod byl rozhodčím ukončen po základní části z důvodu špatného počasí. V celkové klasifikaci je druhém místě společně s Rusy tým Polska.

První závod Best Pairs v Toruni vyhráli Dánové

V polské Toruni se před chvíli skončilo úvodní kolo letošního ročníku Speedway Best Pairs, který přenáší živě sportovní stanice Eurosport. Jeho vítězem se stali jezdci Dánska Nicki Pedersen, Niels Kristian Iversen a náhradník Mikkel Bech. Ve finále rozdrtili 5:1 domácí tým Polska ve složení Jarek Hampel, Piotr Pawlicki a Krzystof Kasprzak. Třetí místo patří na stupních vítězů Austrálii (Chris Holder, Jason Doyle a Troy Batchelor), která podlehla v semifinále Polsku.