Archív kategorie

Václav Milík vede extraligové statistiky

statistiky.jpgmilik-vaclav.jpgJak už bylo mnohokrát řečeno, Václav Milík byl nejlepším mužem úvodního extraligového závodu v Praze. Junior Zlaté přilby Pardubice proto vede i statistiky extraligy, které jsou Vám k dispozici zde či v pravém menu. Zavedením pravidla o bodových průměrech došlo k několika úpravam i v našem vyhodnocování. Byly přidány hodnoty oficiálního average a jeho procentuálního vývoje. Nejzásadnější úpravou je změna započítávání bonusů tak, aby vše souhlasilo s pravidly vymezeným rámcem.

Kdo by byl mistr kdyby?

ceska-republika.pnglogo.pngNa konci sezóny je třeba se ohlédnout jaká byla, co bylo dobré a co špatné. Já se dnes rozhodl ohlédnout za Mistrovstvím České republiky jednotlivců. Mistrem republiky se stal pod patronací AČR Václav Milík, který to v rozjezdu o titul natřel Lukáši Drymlovi. Josef Franc pak vybojoval suveréně titul mistra pod patronátem naší druhé federace ČSMS. Spousta lidí teď asi řekne, že máme federaci jen jednu, a že ta druhá je na nic a opačně. Toto ohlédnutí je pouze mé soukromé a nikomu jej nevnucuji. Gratuluji oběma jezdcům k zisku jejich titulů, ať už tam či tam. V obou případech museli závodit a nic jim nespadlo do klína samo. Kdo by byl mistr kdyby?,  se dočtete níže. Myslím si, že my, jako fandové ploché dráhy jsme mohli být šťastní, že jsme viděli tři zajímavé a hezké závody, ať už to bylo v Divišově, Mšeně či Praze.

Statistiky extraligy 2012 jsou online

statistiky.jpgExtraligový ročník 2012 je v plném proudu, nejlépe se zatím daří týmům z Prahy a Pardubic. Jak vyplývá ze statistik, nejlepšími jezdci jsou zatím Nicki Pedersen, Matej Žagar a Rune Holta. Obzvláště Pedersenův aktuální průměr převyšující 2,9 bodu na jízdu je ohromující, jediným jezdcem, který zatím Dána porazil, byl nejlepší český závodník Lukáš Dryml. Kompletní přehled je připraven zde nebo v pravém menu. K letošním datům po měsících tvrdé práce přidáváme i kompletní statistické shrnutí uplynulé sezóny, v níž byl možná trochu překvapivě nejlepším jezdcem extraligy slánský Adrian Miedziński.

Piotr Protasiewicz nejlepším jezdcem extraligy 2010

ceska-republika.pngstatistiky.jpgprotasiewicz.JPGJaroslav Líbal a Martin Klindera připravili milovníkům ploché dráhy vyjádřené v sumách a průměrech ten nejzajímavější studijní materiál, který česká plochodrážní scéna nabízí, statistické shrnutí extraligy družstev v roce 2010. Nejlepším jezdcem sezony se stal Piotr Protasiewicz z celku mistrovského Greplu Mšeno, když svému týmu vozil z každé jízdy v průměru více než dva a tři čtvrtiny bodu.

Rozpracované statistiky extraligy družstev

ceska-republika.pngstatistiky.jpgPo Polsku, Německu, Itálii a Velké Británii odstartovala včera závodem mezi Prahou a Mšenem  ligová sezona také v České republice. Statistika po prvním závodě je k dispozici ZDE.

Extraligové statistiky 2009

ceska-republika.pngstatistiky.jpgZajímá vás, kdo měl v letošní extralize družstev nejlepší bodový průměr na jízdu? Nebo snad chcete vědět, kdo zaznamenal největší počet čtvrtých míst? Opět po roce vám přinášíme kompletní statistiky české nejvyšší soutěže družstev. Stačí si je otevřít na adrese http://statistiky.speedwayfakta.cz/czextraliga2009/

Statistiky MČR tříčlenných družstev 2008

cesko.pngstatistiky.jpgPo včerejším podrobném zkoumání naší nejvyšší plochodrážní soutěže přichází nyní na řadu druhý seriál MČR, a tím jsou tříčlenná družstva.
Statistiky otevřete kliknutím na následující odkaz:
http://www.speedwayfakta.cz/statistiky/cz2008-3dr.html

Extraligové statistiky 2008

cesko.pngstatistiky.jpgZajímá vás, kdo měl v letošní extralize družstev nejlepší bodový průměr na jízdu? Nebo snad chcete vědět, kdo zaznamenal největší počet čtvrtých míst? Poprvé vám přinášíme kompletní statistiky české nejvyšší soutěže družstev. Stačí si je otevřít na adrese http://www.speedwayfakta.cz/statistiky/cz2008.html