Archív kategorie

SGBCh: Lakeside Hammers – Redcar Bears 56:34

20.4.2018

Lakeside Hammers 56
(N. Morris 12, R. Lawson 11+1)

Redcar Bears 34
(B. Barker 12, T. Pijper 6+2,
M. KŮS 3)

SGBChS: Edinburgh Monarchs – Glasgow Tigers 41:48

20.4.2018

Edinburgh Monarchs 41
(E. Riss 11, R. Wells 9+3)

Glasgow Tigers 48
(R. Worall 13+1, Ch. Harris 8+1)

SGBChS: Scunthorpe Scorpions – Sheffield Tigers 49:41

20.4.2018

Scunthorpe Scorpions 49
(J. Auty 13+1, J. Allen 10+2)

Sheffield Tigers 41
(Ch. Wright 13, K. Howarth 11+1)

NLKOC: Belle Vue Colts – Buxton Hitmens 58:32

20.4.2018

Belle Vue Colts 58
(K.Bickley 14, T. Perry 11+1)

Buxton Hitmens 32
(B. Wilson 13, D. Wallinger 9)

SGBNT: Isle of Wight Warriors – Plymouth Devils 43:47

19.4.2018

Isle of Wight Warriors 43
(B. Morley 13, S. Campos 9+1)

Plymouth Devills 47
(A. Roynon 14, R. Andrews 10+1)

Dánská kvalifikace do SGP a SEC (Holsted)

1. Niels Kristian Iversen (2,3,3,3,3) 14 (SGP, SEC)
2. Michael Jepsen Jensen (3,2,3,2,1) 11 (SGP, 
3. Mikkel Michelsen (3,3,2,1,2) 11 (SGP, SEC)
4. Hans Andersen (3,3,0,0,3) 9 (SGP, SEC)
5. Kenneth Bjerre (1,3,d,2,3) 9 (SGP)
6. Andreas Lyager (0,2,3,3,0) 8 (SEC)
7. Peter Kildemand (3,2,1,1,1) 8 (SGP, SEC)
8. Nicolai Klindt (0,T,2,2,3) 7 (SEC)
9. Patrick Hougaard (1,0,1,3,2) 7
10. Anders Thomsen (1,1,3,2,-) 7 (SEC)
11. Fredrik Jakobsen (1,2,2,0,2) 7
12. Mads Korneliussen (0,0,2,3,1) 6
13. Kenneth Hansen (2,1,0,1,2) 6
14. Mikkel Bech (2,1,1,1,1) 6
15. Jonas B. Andersen (2,0,1,0,0) 3
16. Nikolaj Jakobsen (0,1,0,0,0) 1
17. Ulrich Ostergaard (0) 0
18. Michael Palm Toft 

SGBChS: Sheffield Tigers – Scunthorpe Scorpions 52:38

19.4.2018

Sheffield Tigers 52
(Ch. Wright 14+1, K. Howarth 12)

Scunthorpe Scorpions 38
(R. Lawson 8+2, S. Nielsen 8)

SGBChS: Redcar Bears – Newcastle Diamonds 58:32

19.4.2018

Redcar Bears 58
(T. Busch 13+1, M. KŮS 11+3)

Newcastle Diamonds 32
(K. Doolen 9, A. Morris 8+1)

SGBP: Swindon Robins – Kings Lynn Stars 48:42

19.4.2018

Swindon Robins 48
(N. Morris 11+2, T. Batchelor 11)

Kings lynn Stars 42
(R: Lambert 10, N.K. Iversen 8)

Zloty kask 2018

19.4.2018

1. Jarosław Hampel (2,3,3,3,2) 13
2. Bartosz Zmarzlik (3,3,1,3,1) 11
3. Janusz Kołodziej (1,3,1,3,2,3) 10+3
—–
4. Bartosz Smektała (3,2,3,0,2,2) 10+2
5 Maciej Janowski (T,2,3,2,3,1) 10+1
6. Krzysztof Buczkowski (2,3,2,2,1,0) 10+0
7. Grzegorz Zengota (3,1,0,2,3) 9
8 Dawid Lampart (2,0,3,2,1) 8
9. Krzysztof Kasprzak (1,1,2,T,3) 7
10. Przemysław Pawlicki (1,2,2,1,0) 6
11. Patryk Dudek (3,2,0,1,R) 6
12. Norbert Kościuch (2,0,1,1,2) 6
13. Maksym Drabik (0,1,1,3,0) 5
14. Dominik Kubera (0,0,2,1,1) 4
15. Oskar Fajfer (0,1,0,0,3) 4
16. Kacper Woryna (1) 1
17. Adrian Cyfer (0,0,0,0,0) 0
18. Mateusz Szczepaniak (0) 0

Tabulka Premiership k 18.4 (Velká Británie)

1 Leicester Lions 2 4 +16
2 Swindon Robins 1 4 +14
3 Poole Pirates 3 4 -8
4 Wolwer.Wolwes 1 3 +30
5 Kings Lynn Stars 1 3 +16
6 Somerset Rebels 2 3 -16
7 Belle Vue Aces 3 3 -22
8 Rye House Rockets 1 0 -30

SGBP: King’s Lynn Stars – Belle Vue Aces 53:37

18.4.2018

King’s Lynn Stars 53
(R. Lambert 15, L. Kerr 12+1)

Belle Vue Aces 37
(D. Bewley 12, M. Fricke 8+2)

SGBP: Somerset Rebels – Leicester Lions 47:43

18.4.2018

Somerset Rebels: 47
(J. Doyle 9+1, Ch. Wright 9+1, R. Lawson 9+1)

Leicester Lions 43
(K. Pieszczek 12+2, K. Newman 11+1)

SGBP: Poole Pirates – Swindon Robins 38:52

18.4.2018

Poole Pirates: 38
(P. Kildemand 14, M. Szczepaniak 8+2)

Swindon Robins: 52
(N. Morris 14, T. Batchelor 12)

Tabulka National League k 15.4 (Velká Británie)

1 Belle Vue Aces 2 4 +4
2 Eastbourne Eagles 2 3 +18
3 Isle of Wight Warriors 1 3 +6
4 Coventry Bees 2 3 +2
5 Buxton Hitmans 1 0 -30
6 Birmingham Brummies
7 Kent Kings
8 Mildenhall Fen Tigers
9 Plymouth Devils
10 Stoke Potters

SGBNL: Coventry Bees – Eastbourne Eagles 51:39

15.4.2018

Coventry Bees: 51
(C. Mountain 15, L. Ruddick 10)

Eastbourne Eagles: 39
(J. Edward 10+2, T. Brennan 10)

Kvalifikace Brazoweho Kasku (Bronzová přilba)

17.4.2018

Lublin:
1. Wiktor Lampart 15
2. Viktor Trofimov 13
3. Patryk Wojdyło 12
4. Kamil Nowacki 11
5. Szymon Szlauderbach 10
6. Igor Kopeć-Sobczyński 10
7. Piotr Pióro 8
8. Jarosław Krzywosz 7
—–
9. Emil Peroń 6
10. Mateusz Tonder 5
11. Mateusz Błażykowski 5
12. Bartłomiej Kowalski 5
13. Eryk Borczuch 4
14. Kamil Kiełbasa 3
15. Przemysław Konieczny 2
16. Mateusz Świdnicki 2
17. Damian Lotarski 2
18. Tymoteusz Picz 0


Rybnik:
1. Dominik Kubera 15
2. Alan Szczotka 12
3. Karol Żupiński 12
4. Norbert Krakowiak 12
5. Przemysław Liszka 11
6. Przemysław Giera 9
7. Damian Stalkowski 8
8. Marcin Turowski 8
—–
9. Jakub Miśkowiak 7+3
10. Kacper Pludra 7+2
11. Tomasz Orwat 5
12. Mateusz Jagła 4
13. Rafał Karczmarz 3 
14. Mateusz Tudzież 3
15. Damian Pawliczak 2
16. Nikodem Bartoch 1
17. Adrian Woźniak 1
18. Adrian Bialk 0

Tabulka Premiership (Velká Británie):

1. Poole Pirates 2 4 +6
2. Wolwerh. Wolwes 1 3 +30
3. Leicester Lions 1 3 +20
4. Bele Vue Aces 2 3 -6
5. Somerset Rebels 1 0 -20
6. Rye House Rockets 1 0 -30
7. Swindon Robins
8. Kings Lynn Stars

SGBP: Wolwerhampton Wolwes – Rye House Rockets 60:30

16.4.2018

Wolwerhampton Wolwes: 60
(J. Thorssell 15, K. Howarth 11+4)

Rye House Rockets: 30
(Ch. Harris 6, E. Kenneth 6)

SGBP: Leicester Lions – Somerset Rebels 55:35

16.4.2018

Leicester Lions: 55
(H. Andersen 14, K. Newman 11+2)

Somerset Rebels: 35
(J. Holder 9+3, J. Doyle 8+1)