Dnešní výsledky ze švédské Elit Serien

Švédská vlajkaDnes bylo ve Švédsku na programu další kolo tamní nejvyšší plochodrářní soutěže Elit Serien.Odjelo se všech pět naplánovaných střetnutí.Rospiggarna Hallstavik – VMS Elit Vetlanda, Masarna Avesta – Smederna Eskilstuna, Indianerna Kumla – Hammarby Stockholm, Piraterna Motala – Vastervik, Dackarna Malilla – Kaparna Goeteborg.

Rospiggarna Hallstavik – VMS Elit Vetlanda 53:43 
Rospiggarna Hallstavik:
1. Greg Hancock 9+2 (1*,1,3,2*,2)
2. Adrian Miedziński 5 (2,2,0,1)
3. Janusz Kołodziej 10+2 (3,1*,1,3,2*)
4. Travis McGowan 6 (0,2,3,1,0)
5. Jonas Davidsson 14 (2,3,3,3,3)
6. Krzysztof Słaboń 1+1 (1*,0,0,-)
7. Andreas Messing 7+1 (2,1*,1,3)
8. Jonas Andersson 1 (1)
VMS Elit Vetlanda:
1. Jason Crump
2. Adam Skórnicki 11 (3,3,2,2,0,1)
3. Jarosław Hampel 5+2 (1*,0,2*,0,1,1)
4. Lee Richardson 11+1 (2,3,3,1*,2,0)
5. Rune Holta 8 (3,2,0,0,3)
6. Tobias Johansson 3 (0,1,-,0,-,2)
7. Thomas H. Jonasson 5 (3,0,2,0)
8. Robin Aspegren NS
———————————————
Masarna Avesta – Smederna Eskilstuna 50:46

Masarna Avesta:
1. Billy Hamill 4 (0,2,2,0,0)
2. Simon Stead 9+1 (3,3,0,2*,1)
3. Antonio Lindbäck 11+1 (1*,3,1,3,3)
4. Davey Watt 3 (2,1,0,0)
5. Leigh Adams 13 (3,3,3,1,3)
6. Daniel Davidsson 6+1 (3,0,1,-,1*,1)
7. Linus Sundström 4 (0,-,1,-,3)
8. Robin Bergqvist NS

Smederna Eskilstuna:
1. Rory Schlein 12+1 (2,2,2,2,0,2*,2)
2. Erik Andersson 1 (1,0,ex,-)
3. Krzysztof Kasprzak 14 (3,3,3,2,3,0)
4. Andre Compton 9 (0,2,1,3,1,2)
5. Wiesław Jaguś ZZ
6. Linus Eklöf 5+1 (2,0,-,2,1*)
7. Morten Risager 5+4 (1*,1*,2*,0,0,1*)
8. Robert Henderson NS
————————————————–
Indianerna Kumla – Hammarby Sztokholm 48:48
 
Indianerna Motala
1. Niklas Klingberg (0,0,-,-) 0
2. Magnus Zetterstroem (3,0,2,1,3,2*) 11+1
3. Matej Ferjan (3,3,2,0,3) 11
4. Rafał Okoniewski (0,2*,0,1,2) 5+1
5. Piotr Protasiewicz (3,1,0,1,1*) 6+1
6. Roman Povazhny (3,1,3,0,3,2) 12
7. Simon Gustafsson (-,-,-,-) NS
8. Ludvig Lindgren (2*,0,1*) 3+2

Hammarby Stockholm
1. Jesper B. Jensen (2,0,3,3,2*,1) 11+1
2. Joonas Kylmaekorpi (1*,1,2*,3,0) 7+2
3. Tomasz Gapiński (2,1,2*,0) 5+1
4. Adam Shields (1*,2,3,3,f) 9+1
5. Scott Nicholls (2,1,2,2,3) 10
6. Krzysztof Jabłoński (1,0,1*,1*,3) 6+2
7. Robert Pettersson (-,-,-,0) 0
8. Kim Nilsson (0) 0
————————————————-
Piraterna Motala – Vastervik 46:50 
Piraterna Motala
1. Grzegorz Walasek (3,0,1*,1,0) 5+1
2. Michał Szczepaniak (0,1,1,-) 2
3. Kenneth Bjerre (1,1,0,2,1,e) 5
4. Mikael Max (3,0,-,1*,2) 6+1
5. Ryan Sullivan (3,2,3,2,3,3) 16
6. Damian Baliński (e,1,3,1,3,3) 11
7. Tobias Ingesson (1,-,-,e) 1
8. Christian Ingesson NS

Vastervik
1. Bjarne Pedersen (2,3,2,2,1*) 10+1
2. Chris Harris (1*,2*,0,0) 3+2
3. Tomasz Gollob (2,3,3,2,2) 12
4. Niels Kristian Iversen (0,2,2*,ex,1) 5+1
5. Sebastian Ułamek (2,3,0,0) 5
6. Viktor Bergstroem (2*,0,-,1*) 3+2
7. Tomasz Chrzanowski (3,0,1,3,2,3) 12
8. John Larsson NS
————————————————
Dackarna Malilla – Kaparna Goeteborg 63:33
 
Dackarna Malilla
1. Hans Andersen (3,2*,3,0,3) 11+1
2. Peter Karlsson (2*,2,3,3) 10+1
3. Fredrik Lindgren (3,3,3,2*,2*) 13+2
4. Christan Hefenbrock (0,-,1,1,2) 4
5. Andreas Jonsson (3,3,3,3,-) 12
6. Robin Tornqvist (2*,1,1,2*,0) 6+2
7. Ricky Kling (3,1*,0,-,3) 7+1
8. Joakim Engstrand (0) 0

Kaparna Goeteborg
1. Paweł Hlib (1,2,2,0,3) 8
2. Chris Louis (0,1*,ex,0) 1+1
3. Rafał Dobrucki (2,1,2,1*,e) 6+1
4. Kim Jansson (1*,3,0,1,1) 6+1
5. Renat Gafurow (2,2,2,2,1) 9
6. Tomas Karlsson (e,0,-,-) 0
7. Stefan Danno (1,0,0,1) 2
8. Michael Berntsson (1*,0) 1+1

Tabulka:

1 Vastervik 5 10 +71
2 Dackarna Malilla 5 8 +60
3 Rospiggarna Hallstavik 5 8 +22
4 Hammarby Sztokholm 5 6 +4
5 Piraterna Motala 5 5 +8
6 Elit Vetlanda 5 4 +10
7 Masarna Avesta 5 4 +2
8 Smederna Eskilstuna 5 4 -23
9 Indianerna Kumla 5 1 -41
10 Kaparna Goeteborg 5 0 -113

Text:Tomáš Wanke

Napsat komentář