Čtvrtfinále Play-off v 1.polské lize

Polská vlajkaPoslední čtvrtfinálové závody se odjely včera v polské 1.lize.Všechny čtyři dvojice měli vyrovnaný stav a tak se musely jet všudy třetí závody.Gorzow porazil Rybnik, Ostrow Gdaňsk, Poznaň remízovala z Gnieznem a Gniezno postupuje.Grudziadz vyřadil Lublin.

TŻ Sipma Lublin
1. Daniel Jeleniewski (3,1,1,2,2) 9
3. Dawid Stachyra (0,1,1,e,ex) 2
4. Tomasz Piszcz (1,0,2,2,e) 5
5. Dariusz Sledž (2,1,d,1,6) 10
7. Maciej Michaluk (0,-,0,0,t,ex) 0
8. Rafal Klimek (1,ex,0,0,1) 2

GTŻ Grudziądz
9. Christian Hefenbrock (2,3,ex,1,2) 8
10. Erik Andersson (1*,2*,-,2*) 5+3
11. Mariusz Puszakowski (2*,2*,2*,3) 9+3
12. Thomas Stange (3,3,3,1,1) 11
13. Paweł Staszek (1,3,3,3,3) 13
15. Artur Mroczka (3,3,3,e) 9
16. Kamil Brzozowski (2*,2*,2*,3) 9+3

—————————————————-

RKM Rybnik
1. Roman Povazhny (2,3,0,2,ex) 7
2. Renat Gafurov (1*,1,2,2,3,3) 12+1
3. Rory Schlein (0,1,0,-) 1
4. Denis Gizatullin (1,0,-,e,2) 3
5. Chris Harris (2,2,2,3,ex,2*) 11+1
6. Patryk Pawlaszczyk (1,0,-,-) 1
7. Wojciech Druchniak (-,0,0,0) 0
8. Michal Mitko (0) 0

Stal Gorzów
9. Matej Ferjan (3,3,3,3,1) 13
10. Niklas Klingberg (0,1,2*,1) 4+1
11. Magnus Zetterstroem (2*,2,2,3,1) 10+1
12. Piotr Paluch (3,0,1*,1) 5+1
13. Jesper B. Jensen (3,3,3,2,-) 11
14. Mateusz Mikorski (-,-,-,-) NS
15. Paweł Hlib (2*,1,1,3) 7+1
16. Thomas H. Jonasson (3,2*,1,ex) 6+1

—————————————————-

Intar Lazur Ostrów 47:
9. Mikael Max (2,2,1,0) 5
10. Charlie Gjedde (1*,1*,2,1,0) 5+2
11. Mariusz Wegrzyk (2,3,3,0,2) 10
12. Lukasz Jankowski (1*,1,2*,3,3) 10+2
13. Peter Karlsson (2,3,2,3,1*) 11+1
14. Sebastian Brucheiser (1*,-,-,-,-) 1+1
15. Daniel King (2,0,2*,0,1) 5+1
16. Marcin Liberski NS

Lotos Gdańsk 43:
1. Bjarne Pedersen (3,2,3,3,2,3) 16
2. Andriej Karpow (0,-,1,0) 1
3. Krzysztof Jablonski (3,e,3,2*,0) 8+1
4. Artur Pietrzyk (0,1,e,1*) 2+1
5. Tomasz Chrzanowski (3,3,e,2,2) 10
7. Cyprian Szymko (0,-,0) 0
8. Billy Forsberg (3,1,ex,1,1*) 6+1

—————————————————-
Poznaň
9. Norbert Kosciuch (2,2,3,0,3) 10
10. Marcin Nowaczyk (0,0) 0
11. Rafał Trojanowski (2*,0,1,1,1*) 5+2
12. Grzegorz Kłopot (3,1,0,0) 4
13. Adam Skórnicki (1*,3,1*,3,2*) 10+2
14. Piotr Dziatkowiak ns
15. Maciej Piaszczynski (1*,2,2,0) 5+1
16. Daniel Pytel (2,2*,2*,3,2) 11+2

Start Gniezno
1. Tomasz Rempała (1,2*,0,2*,3) 8+2
2. Dawid Cieślewicz (3,3,3,1*,1) 11+1
3. Simon Stead (1,d,0,2,0) 3
4. Miroslaw Jablonski (0,1,1) 2
5. Kaj Laukkanen (3,1,3,2) 9
6. Maciej Fajfer ns
7. Adrian Gomolski (3,3,2*,1*,3,0) 12+2
8. Kjastas Puodžuks (0,0) 0

Napsat komentář