Soupisky pro rok 2008 jsou na světě

autoklub2.jpegV jakých sestavách by se měly objevovat v letošní sezóně jednotlivé týmy se právě dnes můžete dočíst na Speedway Faktech. Sestavy extraligových družstev, družstev přeboru tříčlenných družstev a sestavy juniorských družstev jsou vám plně k dispozici.

SOUPISKY PLOCHODRÁŽNÍCH DRUŽSTEV 2008 PRO EXTRALIGU

PK PLZEŇ

HÁDEK Michael 08. 05. 1990
HOLUB Jan 07. 08. 1991
LACINA Václav 25. 02. 1990
LANG Jiří 24. 12. 1990
OPATRNÝ Tomáš 30. 05. 1991
SIMOTA Zdeněk 04. 05. 1985
ŠITERA Filip 18. 04. 1988
ŠTROBL Jiří, Ing. 16. 12. 1969
VONÁSEK Martin 30. 04. 1993
JABLONSKI Miroslaw (PZM) 14. 02. 1985
JELENIEWSKI Daniel (PZM) 27. 01. 1983
KASPROWIAK Bartosz (PZM) 12. 01. 1982
KLOPOT Grzegorz (PZM) 07. 08. 1978
LOMAN Lukasz (PZM) 10. 05. 1982
WALASEK Grzegorz (PZM) 29. 08. 1976
ZENGOTA Grzegorz (PZM) 29. 08. 1988

AMK ZLATÁ PRILBA PARDUBICE

ANDRUSIV Roman 03. 04. 1978
DRYML Aleš 19. 10. 1979
DRYML Lukáš 16. 04. 1981
MILÍK Václav ml. 22. 05. 1993
PETRÁK Jaroslav 05. 02. 1973
SUCHÁNEK Tomáš 07. 04. 1984
ŠTICHAUER Hynek 17. 06. 1987
VELINSKÝ Luboš 24. 05. 1989
VIDNER René 31. 08. 1993
ADAMS Leigh (MA) 28. 04. 1971
ANDERSEN Hans N. (DMU) 03. 11. 1980
BJERRE Kenneth (DMU) 24. 05. 1984
FERJAN Matej (MAMS) 05. 01. 1977
KOLENKO Jernej (AMZS) 30. 11. 1982
LINDGREN Fredrik (SVEMO) 15. 09. 1985
NOVOTNY Manuel (OAMTC) 30. 11. 1987
ŽAGAR Matej (AMZS) 03. 04. 1983

AUTOKLUB V ACR SLANÝ

BABIČKA Petr 22. 09. 1989
ČEJKA Roman 27. 08. 1993
DUDEK Michal 20. 09. 1990
CHOD Radim 01. 02. 1990
LINHART Patrik 15. 05. 1985
MÁLEK Martin 21. 08. 1985
BUCZKOWSKI Krzysztof (PZM) 30. 04. 1986
DRABIK Slawomir (PZM) 06. 02. 1966
CHARCENKO Grigorij (MFR) 01. 10. 1985
JEDRZEJEWSKI Marcin (PZM) 10. 04. 1987
KOWALCZYK Mateusz (PZM) 13. 08. 1989
MIEDZINSKI Adrian (PZM) 20. 08. 1985
MITURSKI Borys (PZM) 20. 06. 1989
SZCZEPANIAK Mateusz (PZM) 10. 02. 1987
ŠTANCL Jiří (ACU) 19. 08. 1975
ULAMEK Sebastian (PZM) 20. 11. 1975
VACULÍK Martin (SMF) 05. 04. 1990

PSK OLYMP PRAHA

DOUBEK Patrik 15. 08. 1988
FABIAN Jakub 03. 07. 1986
FENCL Jakub 11. 03. 1992
FRANC Josef 18. 01. 1979
GALLIANI Antonín 14. 03. 1985
GAVENDA Martin 26. 01. 1988
JAROŠ Jan 11. 11. 1984
JECH Dominik 16. 07. 1990
KŮS Matěj 11. 07. 1989
NÁDVORNÍK Roman 21. 10. 1991
ONDRAŠÍK Pavel 10. 12. 1975
PUČKO Pavel 30. 06. 1991
RYMEL Adrian 30. 10. 1975
SCHNEIDERWIND Zdeněk 13. 01. 1962
SLAVATA Jaroslav 05. 05. 1991
ŠVÁB Antonín 09. 06. 1974
TOMÍCEK Luboš 14. 03. 1986
VANDÍREK Adam 30. 12. 1987
WOLFF Richard 12. 06. 1976

PDK GREPL MŠENO

FUKSA Pavel 09. 05. 1989
HEJRAL Jakub 03. 10. 1982
HLAVÁČEK Matyáš 02. 03. 1987
MAKOVSKÝ Michal 06. 04. 1976
OTRUBA Jaromír 19. 01. 1976
TOPINKA Tomáš 05. 06. 1974
VANDÍREK Petr 07. 04. 1962
VIŠVÁDER Vladimír 19. 07. 1971
LOWICKI Dariusz (PZM) 17. 02. 1967

SOUPISKY PLOCHODRÁŽNÍCH DRUŽSTEV 2008 PRO MCR TRÍCLENNÝCH DRUŽSTEV

bm / GRS LIBEREC

HOLUB Jan 07. 08. 1991
LOWICKI Dariusz 17. 02. 1967
MÜLLER Marco 03. 12. 1981

ONDRAŠÍK Pavel 10. 12. 1975
OTRUBA Jaromír 19. 01. 1976
SIMOTA Zdenek 04. 05. 1985
ŠITERA Filip 18. 04. 1988
VACULÍK Martin 05. 04. 1990
VIŠVÁDER Vladimír 19. 07. 1971
WEIS Ronny 30. 08. 1978

MITAS TEAM BREZOLUPY

BANDZI Rastislav 18. 08. 1988
GALLIANI Antonín 14. 03. 1985
HÁDEK Michael 08. 05. 1990
CHINSKI Rafal 05.12. 1975
MÁLEK Martin 21. 08. 1985
NOWACKI Krzysztof 08.03. 1986
PAWLASZCZYK Patryk 16. 03. 1988

PUČKO Pavel 30. 06. 1991
ŠVÁB Antonín 09. 06. 1974

AMK ZP PARDUBICE

ANDRUSIV Roman 03. 04. 1978
FUKSA Pavel 09. 05. 1989
MILÍK Václav ml. 22. 05. 1993
PETRÁK Jaroslav 05. 02. 1973
ŠTICHAUER Hynek 17. 06. 1987
VELINSKÝ Luboš 24. 05. 1989
VIDNER René 31. 08. 1993
NOVOTNY Manuel 30. 11. 1987

AK MARKÉTA PRAHA – RSC

DOUBEK Patrik 15. 08. 1988
FABIAN Jakub 03. 07. 1986
FENCL Jakub 11. 03. 1992
FRANC Josef 18. 01. 1979
GAVENDA Martin 26. 01. 1988
JAROŠ Jan 11. 11. 1984
JECH Dominik 16. 07. 1990
KŮS Matěj 11. 07. 1989
NÁDVORNÍK Roman 21. 10. 1991
RYMEL Adrian 30. 10. 1975
SLAVATA Jaroslav 05. 05. 1991
TOMÍCEK Luboš 14. 03. 1986
VANDÍREK Adam 30. 12. 1987
WOLFF Richard 12. 06. 1976

SOUPISKY PLOCHODRÁŽNÍCH DRUŽSTEV 2008 PRO MCR JUNIORSKÝCH DRUŽSTEV

PK PLZEŇ

HÁDEK Michael 08. 05. 1990
HOLUB Jan 07. 08. 1991
LACINA Václav 25. 02. 1990
LANG Jirí 24. 12. 1990
OPATRNÝ Tomáš 30. 05. 1991
ŠITERA Filip 18. 04. 1988
VONÁSEK Martin 30. 04. 1993

AMK ZLATÁ PRILBA PARDUBICE

MILÍK Václav ml. 22. 05. 1993
ŠTICHAUER Hynek 17. 06. 1987
VELINSKÝ Luboš 24. 05. 1989
VIDNER René 31. 08. 1993
NOVOTNY Manuel 30. 11. 1987

AUTOKLUB V ACR SLANÝ

BABIČKA Petr 22. 09. 1989
ČEJKA Roman 27. 08. 1993
DUDEK Michal 20. 09. 1990
CHOD Radim 01. 02. 1990
KOWALCZYK Mateusz 13. 08. 1989
MITURSKI Borys (PZM) 20. 06. 1989
SZCZEPANIAK Mateusz 10. 02. 1987
VACULÍK Martin 05. 04. 1990

PSK OLYMP PRAHA

DOUBEK Patrik 15. 08. 1988
FENCL Jakub 11. 03. 1992
GAVENDA Martin 26. 01. 1988
JECH Dominik 16. 07. 1990
KŮS Matěj 11. 07. 1989
NÁDVORNÍK Roman 21. 10. 1991
PUČKO Pavel 30. 06. 1991
SLAVATA Jaroslav 05. 05. 1991
VANDÍREK Adam 30. 12. 1987

PDK GREPL MŠENO

FUKSA Pavel 09. 05. 1989
HLAVÁCEK Matyáš 02. 03. 1987

MISTROVSTVÍ CESKÉ REPUBLIKY VE TRÍDE DO 125 CCM

AK SLANÝ

DRBAL Jaroslav (125 ccm) 15. 07. 1995
KRČMÁŘ Eduard (125 ccm) 26. 03. 1996
PRŮCHA Michal (125ccm) 21. 06. 1996
VITMANN Zdenek (125 ccm) 04. 07. 1997

PK PLZEŇ

HÁDEK Daniel (125 ccm) 05. 05. 1996
PLECITÝ David (125 ccm) 20. 08. 1997

BM/GRS LIBEREC

KRUPIČKOVÁ Michaela (125 ccm) 15. 06. 1997

AK MARKÉTA PRAHA

FENCL Jakub (125 ccm) 11. 03. 1992
HLADKÝ Jaroslav (125 ccm) 03. 05. 1994
MACHEK Martin (125 ccm) 10. 12. 1993
VEVERKA Ondrej (125 ccm) 07. 12. 1992
VRBA Zdeněk (125 ccm) 29. 03. 1995

AMK ZP PARDUBICE

MILÍK Václav (125 ccm) 22. 05. 1993
RAČÁKOVÁ Jana (125 ccm) 25. 04. 1992
VIDNER René (125 ccm) 31. 08. 1993

Napsat komentář