12. kolo první polské ligy

polsko1.pngPolsko – V první polské lize bylo v neděli na programu už dvanácté kolo druhé nejvyšší polské ligy. V prvním závodě doma podlehl Rawicz vysoko Rybniku 28:63. Další závod se stal kořistí Gdaňska, které porazilo Grudziadz 55:35. Třetí závod vyhráli opět domácí jezdci, když v něm v lotyšském daugavpills porazili Lokomotiváři Poznaň 58:34. Ve šlágru dvanáctého kola podlehli jezdci Ostrowa v Bydgoszczi 56:36. V čele tabulky je po dvanácti odjetých kolech bydgoszcz před Gdaňskem a Ostrówem.



btzbydgoszcz.gifPolonia Bydgoszcz 56
9. Rafał Okoniewski 8 (3,1,1,3,0)
10. Jacek Gollob 3+1 (2*,0,0,1)
11. Jonas Davidsson 10+1 (3,2,2*,3,0)
12. Krzysztof Buczkowski 5+1 (1,1*,3,0)
13. Andreas Jonsson 14+1 (3,3,2*,3,3)
14. Michal Lopaczewski NS (-,-,-,-)
15. Marcin Jedrzejewski 3+1 (1,2*)
16. Emil Sajfutdinov 13+2 (3,2*,3,2*,3)

kmostrow.gifKM Intar Ostrów 36
1. Chris Harris 11+1 (1,3,4!,0,1*,2)
2. David Ruud 4+1 (0,0,1,2,1*)
3. Daniel King 2+1 (0,0,2*,0)
4. Joonas Kylmäkorpi 8+1 (2,1,3,1,0,1*)
5. Robert Miśkowiak 0 (0,-,0,-)
6. Maciej Piaszczyński NS (-,-,-,-)
7. Emil Idziorek 0 (0,-)
8. Adrian Gomólski 11 (2,1,3,1,2,2)

————————————————-

kolejarzrawicz.gifKolejarz Rawicz 28
9. Piotr Dym 7 (2,ex,2,1,2)
10. Marcin Nowaczyk 2 (0,1,-,0,1)
11. Grzegorz Knapp 7 (0,3,1,2,ex,1)
12. Semen Vlasov 1 (1,0,0,-)
13. Ronnie Jamrožy 8 (0,3,3,2!,-)
14. Pawel Ratajszczak 0 (-,-,-,0,0)
15. Andrew Tully 1 (t,1,0,0)
16. Marcel Kajzer 2 (2,0)

rkmrybnik.gifRKM Rybnik 63
1. Antonio Lindbäck 13 (3,2,2,3,3)
2. Denis Gizatullin 5+3 (1,1*,1*,2*)
3. Maciej Kuciapa 11 (3,2,ex,3,3)
4. Roman Chromik 8+3 (2*,1*,3,2*)
5. Piotr Swiderski 13+2 (2*,3,3,3,2*)
6. Sławomir Pyszny 1 (-,-,-,-,1)
7. Michał Mitko 3+1 (1,-,2*)
8. Patryk Pawlaszczyk 9+1 (3,3,2*,1)

—————————————————–

pszpoznan.gifMilion Team Poznaň: 34
1. Norbert Kościuch – 12+3 (2,1*,2*,3,3,1*)
2. Grzegorz Klopot – 4 (0,-,3,0,1)
3. Rafal Trojanowski – 2 (0,2,e,-,0)
4. Zbigniew Suchecki – 3 (1,1,1,0)
5. Adam Skórnicki – 9 (f,4,1,ex,2,2)
6. Piotr Dziatkowiak – 0 (0,-,-,-)
7. Daniel Pytel – 4 (1,1,0,2,0)

daugavpills.gifLokomotiv Daugavpils: 58
9. Grigorij Laguta – 14 (3,3,3,2,3)
10. Andrej Korolev – 8+1 (1,2*,2*,3,e)
11. Piotr Swist – 7+1 (3,0,3,1*)
12. Siergiej Darkin – 8+1 (2*,3,1,2)
13. Paweł Miesiąc – 4+1 (2*,ex,1,1)
14. Wiaczesław Gieruckis – 4+2 (2*,-,0,-,2*)
15. Maxim Bogdanov – 13+1 (3,3,3,1*,3)
16. Jevgienij Karavackij – ns

———————————————-

gtzgrudziadz.gifGTZ Grudziadz: 35
1. Oliver Allen 5 (2,2,1,ex)
2. Thomas Stange 2+1 (1*,0,-,1)
3. Martin Smolinski 10 (2,2,1,3,2,ex) 10
4. David Howe 2+1 (1,1*,e,-)
5. Mariusz Puszakowski 5 (2,2,1,ex,0)
6. Morten Risager 8+1 (3,1*,2,0,1,1)
7. Artur Mroczka 3+2 (2*,1*)
8. Kamil Brzozowski 0 (e)

gkzgdansk.gifGKZ Lotos Gdaňsk: 55
9. Magnus Zetterstroem 12+2 (3,3,2*,1*,3)
10. Charlie Gjedde 6+1 (0,0,3,2*,1)
11. Renat Gafurov 5+1 (e,3,e,2*)
12. Tobias Kroner 12+1 (3,1,3,3,2*)
13. Bjarne Pedersen 15 (3,3,3,3,3)
14. Cyprian Szymko n/s
15. Billy Forsberg 4+1 (t,0,2*,2)
16. Damian Sperz 1 (1,0)

Tento článek má: 914 přečtení

Napsat komentář