Finalisté ruského mistrovství jsou známi

rusko.pngicespeedway.jpgRusko – Ruský ledařský šampionát jednotlivců už postoupil do semifinálových bojů, které se odjely o víkendu v Kamenim Uralsku a Ufě. Vítězem dvoudenních klání se stali v Kamenim Uralsku Vitalij Chomičevič a v Ufě Ivan Ivanov. Do finále, které se jede v termínu 3 – 4. 1. 2009 v Saransku, se probojovali všichni favorité.

Kameni Uralski:

1. Vitalij Chomičevič – Togliatti 15 (3,3,3,3,3) 13 (3,3,2,2,3) 28
2. Nikolaj Krasnikov – Ufa 14 (3,3,3,3,2) 14 (3,3,3,3,2) 28
3. Dmitrij Chomičevič – Togliatti 13 (3,2,2,3,3) 14 (2,3,3,3,3) 27
4. Ilja Drozdov – Luchovica 12 (2,3,2,2,3) 10 (2,3,3,1,1) 22
5. Pavel Čajka – Luchovica 9 (2,2,3,R,2) 10 (2,2,2,3,1) 19
6. Junir Bazejev – Saransk 10 (1,3,3,1,2) 8 (3,2,R,1,2) 18
7. Michail Bogdanov – Ušaly 9 (3,1,2,0,3) 9 (2,1,0,3,3) 18
8. Sergej Makarov – Luchovica 6 (2,2,R,2,0) 10 (3,2,3,2,0) 16
———————————————————————————————–
9. Andrej Gavrylkin – Saransk 7 (0,2,1,3,1) 4 (1,2,d,1,Fd) 11
———————————————————————————————–
10. Michail Zielepukin – Tolgiatti 3 (d,0,2,0,1) 7 (1,1,Fd,2,3) 10
11. Maxim Korčemacha – Novosibirsk 6 (1,1,1,2,1) 4 (0,1,1,0,2) 10
12. Alexandr Kočetov – Novosibirsk 6 (2,1,1,2,Fd) 2 (0,1,Fd,1,Fd) 8
13. Daniil Gološejkin – Kamieni Uralski 3 (Fd,0,1,1,1) 5 (0,0,1,2,2) 8
14. Dmitrij Koltakov – Sadrinsk 3 (1,0,Fd,1,1) 4 (1,0,2,0,1) 7
15. Maxim Koltakov – Sadrinsk 1 (0,1,0,0,0) 3 (1,0,1,d,1) 4
16. Sergej Koltakov- Sadrinsk 2 (0,0,1,1,0) 2 (0,0,2,0,0) 4
17. Alexandr Rodin – Sadrinsk 1 (-,-,-,-,1) 0 (ns) 1
18. Andrej Safin – Ušaly (ns) (ns)


Ufa:

1. Ivan Ivanov – Togliatti 12 (3,3,2,2,2) 15 (3,3,3,3,3) 27
2. Dmitrij Bulankin – Ufa 13 (3,1,3,3,3) 11 (3,3,2,3,d) 24
3. Maxim Zacharov – Ufa 11 (2,2,3,2,2) 12 (2,2,3,3,2) 23
4. Igor Kononov – Stierlitamak 10 (3,3,1,3,Fd) 13 (2,3,3,2,3) 23
5. Sergej Baltačev – Ufa 12 (3,2,2,2,3) 10 (2,1,3,2,2) 22
6. Daniil Ivanov – Togliatti 11 (2,3,3,0,3) 11 (3,2,2,3,1) 22
7. Stanislav Archipov – Ufa 11 (2,3,0,3,3) 7,5 (3,u/Fdw,1.5,2,1) 18,5
8. Eduard Krysov – Kamieni Uralski 9 (2,2,1,3,1) 6,5 (1,1,1.5,0,3) 15,5
——————————————————————————————-
9. Dmitrij Karpuchin – Saransk 6 (1,1,2,1,1) 8 (2,2,1,0,3) 14
——————————————————————————————-
10. Sergej Karačincev – Togliatti 6 (0,1,2,1,2) 7 (1,1,2,1,2) 13
11. Nikita Alexejev – Ufa 5 (1,Fd,1,2,1) 7 (0,3,1,1,2) 12
12. Sergej Kazakov – Stierlitamak 5 (Fd,2,3,0,0) 3 (1,1,0,0,1) 8
13. Nikolaj Riabokon – Ufa 3 (0,0,1,d,2) 5 (d,2,1,2,0) 8
14. Nikita Parfionov – Stierlitamak 3 (1,1,0,Fd,1) 0 (0,0,0,d,0) 3
15. Anton Sozykin – Ufa 1 (0,0,0,1,0) 2 (0,0,0,1,1) 3
16. Andrej Šyšegov – Ufa 1 (1,Fd,Fd,0,-) 1 (1,0) 2
17. Ilja Ruzanov – Stierlitamak 0 (-,-,-,-,0) 1 (-,-,-,-,1) 1
18. Anton Kvoryžkin – Ufa (ns) 0 (R,R) 0

Legenda: R – defekt, Fd – vyloučen pro pád, d – vyloučen

Napsat komentář