Adrian Miedziński si na hlavu nasadil Złoty Kask

polsko.pngmiedzinski_adrian.jpgV toruňské MotoAreně naplno zúročil znalost dráhy jezdec tamního Unibaxu Adrian Miedzinski, jenž v dodatkové jízdě rozhodl o svém prvním triumfu v závodě o Zlaty kask. S Miedzinským se o celkové vítězství rozjížděl Piotr Protasiewicz, jak pozdější vítěz, tak i klíčová osobnost Greplu Mšeno měli po pěti sériích na svých kontech třináct bodů. Není bez zajímavosti, že stupně vítězů byly obsazené stejnými jezdci jako v loňském ročníku, Miedzinski i Protasiewicz se posunuli o příčku vzhůru, a loňský vítěz Janusz Kolodziej tak spadl na bronzovou pozici, když na výše jmenované ztratil jeden bod.

Konečné pořadí:
1. Adrian Miedziński (Unibax Toruń) 13+3 (2,3,3,3,2)
2. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) 13+2 (3,3,3,3,1)
3. Janusz Kołodziej (Unia Leszno) 12 (3,2,3,2,2)
4. Tomasz Chrzanowski (GTZ Grudziądz) 10 (3,1,2,1,3)
5. Jarosław Hampel (Unia Leszno) 9 (2,3,T,1,3)
6. Grzegorz Walasek (Polonia Bydgoszcz) 8 (0,0,3,2,3)
7. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) 8 (1,3,1,3,0)
8. Krzysztof Jabłoński (Start Gniezno) 8 (1,0,1,3,3)
9. Mateusz Szczepaniak (Orzeł Łódź) 8 (2,1,2,2,1)
10. Krzysztof Kasprzak (Tauron Azoty Tarnów) 7 (1,2,2,2,0)
11. Krzysztof Buczkowski (GTZ Grudziądz) 5 (3,1,0,1,R)
12. Sebastian Ułamek (Tauron Azoty Tarnów) 5 (2,1,0,0,2)
13. Michał Szczepaniak (Start Gniezno) 5 (1,2,1,R,1)
14. Jacek Rempała (Orzeł Łódź) 4 (0,0,2,0,2)
15. Michał Mitko (Kolejarz Opole) 4 (0,2,1,1,0)
16. Łukasz Jankowski (Orzeł Łódź) 1 (0,0,R,R,1)

Jízda po jízdě:
1. (62,96) Buczkowski, Ułamek, Janowski, Jankowski
2. (62,27) Protasiewicz, Hampel, Jabłoński, Rempała
3. (61,88) Kołodziej, Mateusz Szczepaniak, Kasprzak, Walasek
4. (62,04) Chrzanowski, Miedziński, Michał Szczepaniak, Mitko
5. (61,89) Hampel, Mitko, Buczkowski, Walasek
6. (61,90) Janowski, Michał Szczepaniak, Mateusz Szczepaniak, Jabłoński
7. (61,03) Protasiewicz, Kasprzak, Chrzanowski, Jankowski
8. (61,14) Miedziński, Kołodziej, Ułamek, Rempała
9. (60,76) Miedziński, Kasprzak, Jabłoński, Buczkowski
10. (60,96) Kołodziej, Chrzanowski, Janowski, Hampel (T)
11. (61,87) Walasek, Rempała, Michał Szczepaniak, Jankowski (R)
12. (60,73) Protasiewicz, Mateusz Szczepaniak, Mitko, Ułamek
13. (60,70) Protasiewicz, Kołodziej, Buczkowski, Michał Szczepaniak (R)
14. (60,72) Janowski, Kasprzak, Mitko, Rempała
15. (60,99) Miedziński, Mateusz Szczepaniak, Hampel, Jankowski (R)
16. (61,79) Jabłoński, Walasek, Chrzanowski, Ułamek
17. (61,08) Chrzanowski, Rempała, Mateusz Szczepaniak, Buczkowski (R)
18. (61,07) Walasek, Miedziński, Protasiewicz, Janowski
19. (60,68) Jabłoński, Kołodziej, Jankowski, Mitko
20. (61,04) Hampel, Ułamek, Michał Szczepaniak, Kasprzak
21. (60,09) Miedziński, Protasiewicz

Napsat komentář