Jak jsme si již za několik předchozích let zvykli, stává se konec února termínem zveřejnění soupisek jednotlivých šampionátu a ligových družstev v České republice. Stejně tak je tomu i letos. Najdete se zde nasazení jezdců do MIstrovství republiky jednotlivců, dvojic a juniorských soutěží. Nechybí ani sestavy jednotlivých ligových týmů.

Mistrovství České republiky jednotlivců:
Josef France, Markéta Praha
Eduard Krčmář, AK Slaný
Zdeněk Simota, PK Plzeň
Václav Milík, ZP Pardubice
Hynek Štichauer, ZP Pardubice
Patrik Mikel, ZP Pardubice
Matěj Kůs, Markéta Praha
Ondřej Smetana, Markéta Praha
+ 7 jezdců z průběžné klasifikace Přeboru České republiky k 21. dubnu 2018 + divoká karta doplněna Komisí ploché dráhy


Mezinárodní Mistrovství České republiky dvojic:
ZP Pardubice
Speedway Pro
PK Plzeň
Olymp Praha
AK Slaný
Markéta Praha
AK Březolupy
Markéta Praha
PD Liberec


Mistrovství České republiky juniorských družstev:
ZP Pardubice 1
ZP Pardubice 2
Markéta Praha
Olymp Praha
SC Žarnovica


Mistrovství České republiky juniorů:
Markéta Praha:
Pavel Čermák
Filip Hájek
Petr Chlupáč
Daniel Klíma
Jan Kvěch
Lukáš Vinter

ZP Pardubice:
Patrik Mikel
Josef Novák

SC Chabařovice:
Milan Dobiáš (250ccm)
Filip Šifalda (250ccm)

PD Liberec:
Sindy Weber

SC Žarnovica:
Michal Danko
Ján Mihálik
David Pacalaj
Andrei Popa
Michal Tomka
Jakub Valkovič

PK Plzeň:
Roman Mády
Terezie Nádraská
Jarno de Vries

AK Divišov:
Frabtišek Klier


Mistrovství České republiky ve třídě do 125 cmm:
AK Slaný:
Bruno Belán
Vojtěch Zamazal
Eric Puffer, Německo
Alexandra Schauer

SC Chabařovice:
Milan Dobiáš
Adam Nejezchleba
Jan Sochůrek
Filip Šifalda

AK Březolupy:
František Hřib
Štěpán Jurča
Jan Kraus
Tomáš Lysoněk

PD Liberec:
Daniel Šilhán

ZP Pardubice:
Jan Jeníček

PK Plzeň:
Štěpán Pulda
Josef Černý
Matěj Frýza

Markéta Praha:
Michal Baštecký
Petr Chlupáč
Daniel Klíma
Luboš Krejča
Pavel Kuchař
Jaroslav Vaníček
Lukáš Vinter

AK Divišov:
Jan Hlačina
Vojtěch Šachl


Mistrovství České republiky na ledové ploché dráze:
David Lízák, AK Divišov
Jan Klatovský, KLABO team Petříkovice
Martin Běhal, SK Osečná
Jan Pecina, SK Osečná
Lukáš Volejník, SK Osečná
Lukáš Hutla, ZP Pardubice
Radek Hutla, ZP Pardubice
Andrej Diviš
Robert Růžička
Jan Klauz
Vladimír Višváder
Jiří Width


Soupisky týmů Extraliga/1. liga:
Markéta Praha (Man. Tomáš Topinka)
Pavel Čermák
Josef Franc
Filip Hájek
Zdeněk Holub
Petr Chlupáč
Matěj Kůs
Jan Kvěch
Ondřej Smetana
Michal Škurla
Daniel Klíma
Lukáš Vinter

ZP Pardubice (Man. Lubomír Vozár)
Dan Macl
Martin Mejtský
Patrik Mikel
Václav Milík st.
Václav Milík
Josef Novák
Jaroslav Petrák
Tomáš Suchánek
Hynek Štichauer
Tomasz Jedrzejak, Polsko

3ton Slaný (Man. Milan Mach):
Petr Babička
Michal Dudek
Michael Hádek
Eduard Krčmář
Martin Málek
Zdeněk Simota
Milan Dobiáš
Filip Šifalda
František Klier
Jakub Jamrog, Polsko

SC Žarnovica (Man. Ján Daniel – EL/Marian Šebian – 1L):
Patrik Búri
Michal Danko
Andrij Kobrin
Ján Mihálik
David Pacalaj
Andrei Popa
Michal Tomka
Martin Vaculík
Jakub Valkovič
Stanislav Burza, Polsko
Adrian Gala, Polsko

Další kluby mimo ligu:
PK PLzeň:
Michael Hádek
Daniel Hádek
Terezie Nádraská
Radek Podhadský
Zdeněk Simota
Jan Holub
Geert Bruinsma, Nizozemí
Jarno de Vries, Nizozemí

AK Březolupy:
Martin Gavenda
Martin Málek

PD Liberec:
Daniel Šilhán
Sindy Weber

AK Divišov:
Pavel Čermák
František Klier

Napsat komentář