216 přečtení

Česká juniorka se loučí z polským juniorským šampionátem

Čeští junioři ukončili posledním dvojkolem v Zielone Góře svou účast v šampionátu juniorských družstev našich severních sousedů. V úterním závodě skončili naši mladíci v sestavě Mikel, Šilhán a Macek na posledním místě, což zopakovali i ve středu a tím se i z polským šampionátem rozloučili. Ten už teď vyvrcholí jen jediným finálovým závodem sedmi nejlepších týmů z obou skupin semifinále.

Výsledky:
13. kolo – Zielona Góra:

1. Francepol Falubaz Zielona Góra 28
1. Norbert Krakowiak – 9 (3,1,2,3)
2. Damian Pawliczak – 9 (2,3,2,2)
3. Mateusz Tonder – 10 (2,3,2,3)

2. ROW Rybnik 26
16. Przemysław Giera – 8 (3,1,2,2)
17. Mateusz Tudzież – 8 (2,3,0,3)
18. Robert Chmiel – 10 (2,3,3,2)

3. Włókniarz Częstochowa 24
19. Jakub Miśkowiak – 9 (3,1,2,3)
20. Bartłomiej Kowalski – 8 (0,3,3,2)
21. Mateusz Świdnicki – 7 (0,2,2,3)

4-5. Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 14
10. Jakub Osyczka – 7 (3,2,1,1)
11. Nikodem Bartoch – 4 (2,1,1,0)
12. Fabian Ragus – 3 (1,2,-,0)
25. Nile Tufft – 0 (R)

4-5. Start Gniezno 14
13. Kevin Fajfer – 10 (1,3,3,3)
14. Mateusz Błażykowski – 2 (0,1,0,1)
15. Kacper Grzelak – 2 (0,0,T,2)

6. Wybrzeże Gdańsk 11
4. Karol Żupiński – 7 (1,2,3,1)
5. Denis Zieliński – 3 (0,2,0,1)
6. Oskar Rowecki – 1 (0,0,1,0)

7. Team ACCR 9
7. Patrik Mikel – 4 (1,1,1,1)
8. Daniel Šilhan – 2 (0,1,1,d)
9. Jan Macek – 3 (3,0,0,0)


14. kolo – Zielona Góra:

1. Francepol Falubaz Zielona Góra 23
1. Mateusz Tonder – 7 (3,2,1,1)
2. Norbert Krakowiak – 9 (1,3,2,3)
3. Damian Pawliczak – 7 (0,2,2,3)

2-3. Bocar Włókniarz Częstochowa 22
4. Jakub Miśkowiak – 8 (2,3,2,1)
5. Mateusz Świdnicki – 5 (0,2,2,1)
6. Bartłomiej Kowalski – 9 (d,3,3,3)

2-3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 22
19. Karol Żupiński – 11 (3,3,3,2)
20. Denis Zieliński – 7 (1,3,3,0)
21. Oskar Rowecki – 4 (2,0,2,0)

4. Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra 18
13. Nikodem Bartoch – 5 (2,2,0,1)
14. Jakub Osyczka – 7 (3,1,3,0)
15. Fabian Ragus – 5 (0,2,-,3)
26. Nile Tufft – 1 (1)

5. PGG ROW Rybnik 17
7. Przemysław Giera – 4 (1,2,1,0)
8. Mateusz Tudzież – 7 (2,3,R,2)
9. Robert Chmiel – 6 (1,0,3,2)

6. Aforti Start Gniezno 15
10. Kevin Fajfer – 11 (3,3,2,3)
11. Mateusz Błażykowski – 1 (0,1,d,d)
12. Kacper Grzelak – 3 (1,0,F,2)

7. Team ACCR 8
16. Patrik Mikel – 3 (0,0,2,1)
17. Daniel Šilhan – 3 (1,1,1,-)
18. Jan Macek – 2 (0,1,0,1)


Napsat komentář