Ruské čtvrtfinále na ledě

Posted by

rusko.pngicespeedway.jpgRusko – Zbylá tři čtvrtfinále mistrovství Ruska na ledě se odjela minulý víkend na drahách v Slobodském, kde se odjely závody prvního čtvrtfinále a druhého čtvrtfinále, a v Sardinsku, kde bylo na programu čtvrfinále 3. Poslední skupina už se jela v minulém týdnu. Semifinále je na programu dnes a zítra v Kameni Uralski a v Ufě.

Slobodskoje 23 – 24.12.2008:

1. Ivan Ivanov – Togliatti (15+14) 29
2. Serej Baltačev – Ufa (12+14) 26
3. Daniil Ivanov – Togliatti (13+13) 26
4. Maxim Zacharovw – Saransk (13+13) 26
5. Sergej Karačincev – Togliatti (11+10) 21
6. Andrej Šyšegov – Ufa (9+9) 18
7. Nikita Alexejev – Ufa (9+8) 17
8. Anton Sozykin – Ufa (8+8) 16
————————————————————–
9. Maxim Lušnikov – Saransk (6+9) 14
————————————————————-
10. Anton Kovryžżkin – Ufa (5+8) 13
11. Nikolaj Buzmakov – Luchovicy (7+5) 12
12. Alexej Abroškin – Saransk (5+3) 8
13. Vjačeslavw Aznaurov – Ušalyy (3+4) 7
14. Ilja Uljanov – Luchovica (2+2) 4


Slobodskoje 21 – 22.12.2008:

1. Stanislav Archipov – Ufa (14+15 )29
2. Dmitrij Bulankin – Ufa (14 +14 ) 28
3. Igor Kononov – Stierlitamak (11+13) 24
4. Nikołaj Rjabokoň – Ufa (11+11) 22
5. Sergej Kazakov – Stierlitamak (10+11) 21
6. Eduard Krysov – Kamieni Uralski (10+10) 20
7. Dmitrij Karpuchin – Saransk (10+10) 20
8. Nail Galiakbierov – Stierlitamak (7+7) 14
—————————————————————-
9. Nikita Parfionov – Stierlitamak (8+5) 13
——————————————————————-
10. Dmitrij Tichonov – Kamieni Uralski (3+7) 10
11. Ilja Ruzanov – Stierlitamak (5+4) 9
12. Maxim Karpuchin – Saransk (3+5) 8
13. Vladimir Čapalo – Stierlitamak (6+2) 8
14. Dmitrij Vintajev – Samara (5+2) 7
15. Jevgenij Kosov – Saransk] (2+0) 2
16. Sergej Larionov – Samara (0+2) 2
17. Rez. Pavel Chochlov – Saransk (ns+ 1) 1
18. Rez. Vasilij Kosov – Saransk (ns+ 0) 0


Sardinsk 21 – 22.12.2008:

1. Nikolaj Krasnikov – Ufa (15+15) 30
2. Vitalij Chomičevič – Togliatti (14+12) 26
3. Dmitrij Chomičevič – Togliatti (13+13) 26
4. Junir Bazejev – Saransk (12+11) 23
5. Michail Bogdanov – Ušaly (10+12) 22
6. Andrej Gavrylkin – Saransk (7+11) 18
7. Michail Zělepukin – Togliatti (10+7) 17
8. Danil Gološejkin – Kamieni Uralski (8+9) 17
—————————————————————-
9. Alexandr Rodin – Sadrinsk (6+7) 13 +3
—————————————————————
10. Dmitrij Brjuchovskich – Sadrińsk (7+6) 13 +2
11. Jevgienij Šarov – Glazov (4+5) 9
12. Artiom Novik – Sadrinsk (4+3) 7
13. Vjačeslav Svitek – Perm (1+4) 5
14. Danil Bělonohov – Sadrinsk (2+3) 5
15. Michail Chomutinin – Ušaly (2+0) 2
16. Maxim Mělechin – Szadrinsk (2+ns) 2

17. Jevgienij Dydykin – Saransk (0+ 2) 2
18. Maxim Jagovkin (ns+ns) 0

Leave a Reply