Silný přítok vody zrušil sobotní závody v Růžené

Autor článku:

ceska-republika.pngledy.gifSobotní závod MČR družstev na ledové ploché dráze v Růžené musel být bohužel zrušen. Silný přítok vody podemlel odspodu část dráhy a zeslabil ledovou plochu tak, že se v jednom místě propadla. Náhradní termín byl zatím stanoven na neděli 6.2.2011 (bude upřesněno začátkem příštího týdne dle počasí a stavu ledové plochy).

„Bohužel jsme správně neodhadli situaci s přitékající vodou do rybníka, která byla silnější než obvykle. To co zafungovalo při jiných závodech (snížení hladiny a tím zabránění protávání ledové plochy pod tlakem napadaného sněhu) se teď obrátilo proti nám. Závod v Hamru na Jezeře se pojede podle plánu.“, napsal nám Ing. Miroslav Topinka z pořadatelského sboru.

ruzena_27_01_2011_1.jpg

Závod v Růžené v sobotu dne 29.1.2011 musím bohužel zrušit. Silný přítok vody podemlel odspodu část dráhy, a zeslabil ledovou plochu tak, že se v jednom místě propadla (viz přiložené foto). Náhradní termín byl zatím stanoven na neděli 6.2.2011 (bude upřesněno začátkem příštího týdne dle počasí a stavu ledové plochy).
Bohužel jsme správně neodhadli situaci s přitékající vodou do rybníka, která byla silnější než obvykle.  To co zafungovalo při jiných závodech, (snížení hladiny a tím zabránění protávání ledové plochy pod tlakem napadaného sněhu) se teď obrátilo proti nám.
Závod v Hamru na jezeře se pojede podle plánu.
Miroslav Topinka

Zanechte komentář: