SWE: Elitserien (6)

Posted by

svedsko.png vaculik2.jpg Včera pokračovala šestým kolem švédská Elitserien. Vetlanda doma v Elitfönster Areně těsně 44:46 prohrála s Dackarnou Malilla, kdy o výhře rozhodlo až závěrečné kolo poslední rozjížďky, ve kterém se Michael Jepsen Jensen dostal před Bartosze Zmarzlika. Martin Vaculík vyjel ve čtyřech jízdách pět bodů. Nejúspěšnějšími jezdci utkání byli na jedné straně Jaroslaw Hampel a na druhé Fredrik Lindgren. Västervik na své dráze udržel vedení nad Smedernou a zvítězil 46:43. Po zranění se celkem úspěšně vrátil Daniel Nermark. Indianerna  si doma jednoznačně poradila s Vargarnou 55:35. Nejlepším jezdcem střetnutí byl Adrian Miedziński, který vyjel polovinu bodů Vargarny a jedinou porážku utrpěl s Piotrem Protasiewiczem. Piraterna deklasovala Hammarby 62:28. Jediným kdo z hostů kladl odpor byl Grzegorz Walasek.

vetlanda.gifElit Vetlanda – 44
1. Martin Vaculík – 5 (0,3,1,1)
2. Bartosz Zmarzlik – 8 (2,3,0,3,0)
3. Jaroslaw Hampel – 14+1 (3,3,3,2*,3)
4. Thomas H. Jonasson – 1 (1,0,R,0)
5. Janusz Kolodziej – 7+1 (1*,3,3,0)
6. Jacob Thorssell – 6+1 (2,2,1,0,1*)
7. Ricky Kling – 3+1 (1*,0,2)

dackarna.gifDackarna – 46
1. Patryk Dudek – 7+1 (3,1*,2,1)
2. Davey Watt – 5+2 (1,2,1*,1*)
3. Michael Jepsen Jensen – 10+1 (2,2,2,3,1*)
4. Dennis Andersson – 3+1 (0,2,1*)
5. Fredrik Lindgren – 11+2 (3,2,2*,2*,2)
6. Simon Gustafsson – 0 (0,0,0)
7. Mikkel Michelsen – 10+1 (3,0,1*,3,3,0)

Jízdy:
1: Dudek, Zmarzlik, Watt, Vaculík – 2:4 (2:4)
2: Michelsen, Thorssell, Kling, Gustafsson – 3:3 (5:7)
3: Hampel, Jepsen Jensen, Jonasson, Andersson – 4:2 (9:9)
4: Lindgren, Thorssell, Kolodziej, Michelsen – 3:3 (12:12)
5: Zmarzlik, Andersson, Thorssell, Gustafsson – 4:2 (16:14)
6: Hampel, Watt, Dudek, Jonasson – 3:3 (19:17)
7: Vaculík, Jepsen Jensen, Andersson, Zmarzlik – 3:3 (22:20)
8: Hampel, Lindgren, Michelsen, Jonasson (R) – 3:3 (25:23)
9: Kolodziej, Dudek, Watt, Thorssell – 3:3 (28:26)
10: Michelsen, Lindgren, Vaculík, Kling – 1:5 (29:31)
11: Michelsen, Kling, Thorssell, Gustafsson – 3:3 (32:34)
12: Kolodziej, Jepsen Jensen, Watt, Jonasson – 3:3 (35:37)
13: Zmarzlik, Hampel, Dudek, Michelsen – 5:1 (40:38)
14: Jepsen Jensen, Lindgren, Vaculík, Kolodziej – 1:5 (41:43)
15: Hampel, Lindgren, Jepsen Jensen, Zmarzlik – 3:3 (44:46)

—————————————————————————–

vastervik.gifVästervik – 46
1. Peter Ljung – 10 (d,3,1,3,3)
2. Tomasz Jedrzejak – 6 (3,2,0,1)
3. Chris Harris – 4+1 (2*,1,1,d)
4. Daniel Nermark – 7 (3,0,3,1)
5. Troy Batchelor – 7 (3,3,0,1,0)
6. Hans Andersen – 11+1 (2,2*,1,3,3)
7. Ludvig Lindgren – 1 (0,d,1)

smederna.gifIkaros Smederna – 43
1. Andreas Jonsson – 7+1 (d,2*,0,3,2)
2. Peter Karlsson – 11+1 (2,3,2,3,1*)
3. Grigorij Laguta – 4+2 (1,1*,2*,R)
4. Krzysztof Buczkowski – 7+1 (0,3,2,2*)
5. Kenni Larsen – 0 (0,0,0)
6. Szymon Wozniak – 4 (1,1,2)
7. Magnus Zetterström – 10 (3,1,2,2,0,2)

Jízdy:
1: Jedrzejak, Karlsson, Ljung (d), Jonsson (d) – 3:2 (3:2)
2: Zetterström, Andersen, Wozniak, Lindgren – 2:4 (5:6)
3: Nermark, Harris, Laguta, Buczkowski – 5:1 (10:7)
4: Batchelor, Andersen, Zetterström, Larsen – 5:1 (15:8)
5: Buczkowski, Jedrzejak, Wozniak, Lindgren (d) – 2:4 (17:12)
6: Karlsson, Jonsson, Harris, Nermark – 1:5 (18:17)
7: Ljung, Buczkowski, Laguta, Jedrzejak – 3:3 (21:20)
8: Nermark, Zetterström, Harris, Larsen – 4:2 (25:22)
9: Batchelor, Karlsson, Andersen, Jonsson – 4:2 (29:24)
10: Andersen, Zetterström, Ljung, Larsen – 4:2 (33:26)
11: Andersen, Wozniak, Lindgren, Zetterström – 4:2 (37:28)
12: Karlsson, Laguta, Nermark, Batchelor – 1:5 (38:33)
13: Jonsson, Buczkowski, Jedrzejak, Harris (d) – 1:5 (39:38)
14: Ljung, Zetterström, Batchelor, Laguta (R) – 4:2 (43:40)
15: Ljung, Jonsson, Karlsson, Batchelor – 3:3 (46:43)

————————————————————————

indianerna.gifIndianerna – 55
1. Rune Holta – 7+1 (2*,2,1,2)
2. Jonas Kylmäkorpi – 8+2 (3,1,1*,2*,1)
3. Piotr Protasiewicz – 12 (3,3,0,3,3)
4. Damian Balinski – 5+2 (2*,0,2,1*)
5. Niels Kristian Iversen – 8+1 (2,3,2,1*)
6. Antonio Lindbäck – 7+2 (2*,1*,1,3)
7. Mathias Thörnblom – 8+1 (3,3,0,2*)

vargarna.gifVargarna – 35
1. Peter Kildemand – 7 (1,2,1,2,1)
2. Grzegorz Zengota – 1+1 (0,1*,0,0)
3. Kim Nilsson – 0 (0,0,0)
4. Tomasz Gapinski – 8+1 (1,2,3,2*,0,0)
5. Adrian Miedzinski – 17 (3,3,3,3,3,2)
6. Pontus Aspgren – 1 (0,0,1)
7. Anders Mellgren – 1 (1,0,0)

Jízdy:
1: Kylmäkorpi, Holta, Kildemand, Zengota – 5:1 (5:1)
2: Thörnblom, Lindbäck, Mellgren, Aspgren – 5:1 (10:2)
3: Protasiewicz, Balinski, Gapinski, Nilsson – 5:1 (15:3)
4: Miedzinski, Iversen, Lindbäck, Mellgren – 3:3 (18:6)
5: Thörnblom, Gapinski, Kylmäkorpi, Aspgren – 4:2 (22:8)
6: Protasiewicz, Kildemand, Zengota, Balinski – 3:3 (25:11)
7: Gapinski, Holta, Kylmäkorpi, Nilsson – 3:3 (28:14)
8: Miedzinski, Balinski, Kildemand, Protasiewicz – 2:4 (30:18)
9: Iversen, Kildemand, Lindbäck, Zengota – 4:2 (34:20)
10: Miedzinski, Gapinski, Holta, Thörnblom – 1:5 (35:25)
11: Lindbäck, Thörnblom, Aspgren, Mellgren – 5:1 (40:26)
12: Miedzinski, Iversen, Balinski, Nilsson – 3:3 (43:29)
13: Protasiewicz, Kylmäkorpi, Kildemand, Gapinski – 5:1 (48:30)
14: Miedzinski, Holta, Iversen, Zengota – 3:3 (51:33)
15: Protasiewicz, Miedzinski, Kylmäkorpi, Gapinski – 4:2 (55:35)

————————————————————————

piraterna.gifPiraterna – 62
1. Greg Hancock – 12+2 (2*,3,2,2*,3)
2. Fredrik Engman – 7 (3,3,1,0)
3. Jonas Davidsson – 9 (3,3,0,3)
4. Przemyslaw Pawlicki – 10+2 (2*,2*,3,3)
5. Chris Holder – 12+2 (2,3,2*,3,2*)
6. Anton Rosen – 5+2 (2,1*,0,2*)
7. Linus Sundström – 7+3 (1*,2*,1*,3)

Hammarby.gifHammarby – 28
1. Rafal Okoniewski – 5 (0,1,2,2,0)
2. Leon Madsen – 2+1 (1,0,1*,0)
3. Artem Laguta – 2 (1,0,1)
4. Robin Aspegren – 2+1 (0,1,1*)
5. Grzegorz Walasek – 11 (3,2,2,3,M,1)
6. Alexander Edberg – 1 (0,0,0,1)
7. Mikael Max – 5+1 (3,0,0,1*,1)

Jízdy:
1: Engman, Hancock, Madsen, Okoniewski – 5:1 (5:1)
2: Max, Rosen, Sundström, Edberg – 3:3 (8:4)
3: Davidsson, Pawlicki, Laguta, Aspegren – 5:1 (13:5)
4: Walasek, Holder, Rosen, Max – 3:3 (16:8)
5: Engman, Sundström, Aspegren, Max – 5:1 (21:9)
6: Davidsson, Pawlicki, Okoniewski, Madsen – 5:1 (26:10)
7: Hancock, Walasek, Engman, Laguta – 4:2 (30:12)
8: Pawlicki, Walasek, Max, Davidsson – 3:3 (33:15)
9: Holder, Okoniewski, Madsen, Rosen – 3:3 (36:18)
10: Walasek, Hancock, Sundström, Edberg – 3:3 (39:21)
11: Sundström, Rosen, Max, Edberg – 5:1 (44:22)
12: Pawlicki, Holder, Laguta, Madsen – 5:1 (49:23)
13: Davidsson, Okoniewski, Aspegren, Engman – 3:3 (52:26)
14: Holder, Hancock, Edberg, Walasek (M) – 5:1 (57:27)
15: Hancock, Holder, Walasek, Okoniewski – 5:1 (62:28)

——————————————————————-

POŘADÍ:

1. Piraterna  9

2. Indianerna  9

3. Smederna  8

4. Västervik  8

5. Dackarna  6

6. Vetlanda  4

7. Vargarna  2

8. Hammarby  2

 

One comment

Leave a Reply