Zlatá stuha zrušena

Autor článku:

Dnes ve Svítkově bohužel motory nezahřmí. Nepříznivé počasí, které panuje v Pardubicích už od rána donutilo pořadatele nejprve rozhodnutí posunout na 15 hodinu, aby následně dnešní závod 45. Zlatou stuhu a 6. Jawa cup zrušili. Podrobnosti najdete v článku.

AMK Zlatá přilba informuje tímto všechny příznivce a zejména návštěvníky závodu o Zlatou stuhu v Pardubicích o rozhodnutí Jury tohoto závodu.

V Pardubicích od rána prší a místy je déšť velmi intenzivní. V současné době je na dráze mírná vrstva bláta, kterou by šlo odstranit ve chvíli kdy déšť přestane. Meteorologická zpráva z letiště Pardubice však hovoří o tom, že déšť nebo dešťové přeháňky nepřestanou nejméně do 19:00.

Vzhledem k tomu, že se jedná o juniorský závod a závod na těžké dráze by byl pro mnoho jezdců nebezpečný rozhodla Jury o zrušení tohoto závodu.

Závod je zrušen, doprovodný závod ve třídě do 250 ccm Jawa cup se uskuteční v rámci závodu Macec cup 19. 10. 2019.

O osudu závodu Zlatá stuha 2019 Vás budeme informovat v nejbližších hodinách.

Vstupné se vrací tam kde byla vstupenka zakoupena. Ten kdo ji zakoupil u stadionu dostane vstupenku proplacenou zde. Ten kdo zakoupil vstupenku u prodejce Ticketportal vrací vstupenku v místě nákupu. Kdo ji zakoupil elektronickou cestou najde pokyny o vráceí vstupného na stránkách společnosti TIcketportal.

Kdo zakoupil vstupenky přímo od AMK ZP Pardubice budou mu peníze vráceny v sídle klubu od pondělí 7. 10 až do 15. 11. 2019.

Foto: Michal Krupa

Zanechte komentář: