V Polsku se na Extraligovém poli v neděli jely první závody finále a závodu třetí místo.Ve finalovém mítinku porazili jezdci Unie Leszno Unibax Toruň jen velmi těsně 49:41.Oporou týmu Toruně byl Wieslaw Jaguš se ziskem 12 bodů.Aleš Dryml v barvách Toruně získal bohužel nula bodů.Za Leszno byl nejlepší Damian Balinski se ziskem 13+1.O třetí se jelo v prvním závodě ve Wroclawi.Domácí Atlas v čele s patnácti bodovým Jasonem Crumpem rozdrtil své soupeře z Rzeszowa 60:31.Filip Šitera přispěl Wroclawi skvělými 7 body a jedním bonusem.Za Rzeszow bodoval nejlépe Scott Nicholls dvanácti body.
Unibax Toruň-41
1. Adrian Miedzinski (2,1,2,0,-) 5
2. Matej Zagar (0,0,1*,0) 1 +1
3. Wieslaw Jaguš (3,2,1,3,3,0) 12
4. Aleš Dryml (0,-,0,-) 0
5. Ryan Sullivan (3,1,1,2,2) 9
6. Alan Marcinkowski (3,2*,0,-,-) 5 +1
7. Karol Zabik (2*,1*,3,3,0,0) 9 +2
Unia Leszno-49
9. Krzysztof Kasprzak (1,2*,3,3,2) 11+1
10. Damian Baliński (3,3,2*,2,3) 13 +1
11. Jarosław Hampel (2,3,d,2,1*) 8 +1
12. Troy Batchelor (1*,-,2,1) 4 +1
13. Leigh Adams (t,2*,3,3,1*,1) 10+2
14. Adam Kajoch (w,0,0) 0
15. Jurica Pavlic (1,1,0,1*) 3+1
————————————————-
Marma Polskie Folie Rzeszów:31
1. Scott Nicholls (3,1,3,2,3,e) 12
2. Maciej Kuciapa (0,0,0,1,0,1) 2
3. Davey Watt (2*,1,-,-) 3+1
4. Rafal Dobrucki (3,2,2,2!,1,1) 11
5. Nicki Pedersen (ex,-,-,) 0
6. Marcin Leś (2,1,0,0,0,-,0) 3
7. Dawid Lampart (f/ex,e,ex) 0
Atlas Wroclaw:60
9. Hans Andersen (2,2,3,2*,2*) 11+2
10. Tomasz Jadrzejak (1*,1*,1,2*,) 5+3
11. Kenneth Bjerre (e,3,3,2,3) 11
12. Krzysztof Slaboň (1,2*,2*,3,2*) 10+3
13. Jason Crump (3,3,3,3,3) 15
14. Filip Šitera (3,2*,ex,1,1) 7+1
15. Maciej Janowski (1) 1
Podle poslední info z Toruně nahradí ve druhém finále v neděli Aleše Drymla Steve Johnston. Toho tedy společně se Žagarem neuvidíme na ZP, naopak Aleše ano. Antonio Lindback ohlásil ukončení závodní činnosti a jako náhrada za Lindgrena asi v Pardubicích nepojede.
Pokud uz chvalim Filipa Siteru za skvelych 7 bodu, mozna by stalo se zminit i o tom, jak poslal „skvelym“ manavrem D.Watta do nemocnice ;)